Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Ti mit tennétek?

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Mind1 milyen okok miatt de 10 hónapra Afrikába kell költöznünk (anyum foglalkozása miatt).Nem tudom mit tegyek,választhatnám azt,hogy apukámhoz költözök de anya nagyon nem szeretné és ha felhozom a témát a húgom is rögtön elkezd sírni. Gyűlölöm a meleget és nem tudom,hogy képes lennék-e ott élni,oda járni suliba,van ott egyáltalán iskola? Amúgy van egy kis faluba,városban ahhoz közel ahol élni fogunk...De valószínű,hogy ha vissza jövünk évet kell ismételnem mert azt az évet a sulim nem fogadja el.. Szerintetek? Ti mit tennétek?

15/L



2013. márc. 31. 11:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

De mégis HOVA? Olyan nincs, hogy Afrikába költözöl. Költözhetsz egy afrikai országba, van belőle 54.


Azt viszont garantálni tudom, hogy vannak iskolák ott is...

2013. márc. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Szerintem ennek még neve sincs...
2013. márc. 31. 12:04
 3/22 A kérdező kommentje:
Zamibiába mennénk a legközelebbi város 15 km-re van onnan ahol élnénk és az a város is egy kis 1000 fős közösség. Yes!
2013. márc. 31. 12:16
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, szerintem nagyon szerencsés vagy. :) Kevesen mondhatják el magukról, hogy éltek Afrikában.....Szerintem élj a lehetőséggel, aztán hazajössz, és megy tovább az élet. :)
2013. márc. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is mennék minden további nélkül :) Óriási, hogy van egy ilyen lehetőséged. Az én szüleim meg lehet ki is tagadnának, ha Afrikába költöznék, nem hogy.. UH. szerintem ne halaszd el. Több tapasztalatot is szerezhetsz:)
2013. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%

Ha ennyire buta vagy, hogy a nevét se voltál képes rendesen megjegyezni, ne menj. Van Zambia és van Namíbia, mind a kettő a regionálisan fejlettebbek közé tartozik, Namíbia főleg, kb. Szerbia és Bosznia fejlettségi szintjén áll.


Vannak nemzetközi magániskolák az ilyen helyeken, de nyilván nem ezerfős kisvárosokban, hanem Windhoekban és Lusakában. Ha a munkája révén valami nemzetközi bánya/olajcég vagy valami nagy nemzetközi NGO soktízezer dollárosan megfizetett dolgozója lenne, akkor az ellátási csomagba a család is beletartozik, nektek is lenne külön iskola. Ha hippiskedni menne árvaházat építeni akkor meg felesleges elrángatnia téged. Süt a válaszaidból az, hogy nem akarsz menni, szóval ne tedd, anyádat meg győzd meg.

2013. márc. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát először is megtudnám pontosan hova mennénk (!) információkat gyűjtenék az országról, a városról. Mihez van közel, veszélyes-e és a többi. Ezután döntenék.
2013. márc. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
100%

Én viszolygok Afrikától a rossz politikai, biztonsági, egészségügyi helyzet miatt. De ha beírod a Google képkeresőjébe Zambia nevét, egy negatív kicsengésű képet sem látsz. Ezek alapján úgy tűnik, hogy egy stabil hátterű országba készültök.

Ha pedig az osztályismétlés a problémád, akkor még ott a lehetőség, hogy különbözeti vizsgával a régi osztályodban folytasd a tanulmányaidat. Nem hinném, hogy a tanáraid ki akarnának szúrni veled.

Szerintem most sokan szívesen cserélnének veled.

2013. ápr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Na utána kérdeztem kicsit.. abban a 10(!!!!!!) percben amennyi ideje volt rám tegnap is anyámnak 10(!!!!) kemény perc,vásárnap,ünnepnapon.Anyum állatok viselkedésével foglalkozik vaaagy valami ilyesmivel meg érdeklik a különböző kultúrák,Zambiában kezd és havonta átmennek máshova vagy ha kész vannak(én sem értem,hogy mivel vannak kész).Szóval 10-11 helyszínen lennénk.
2013. ápr. 1. 10:39
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ki ne hagyd ezt a lehetőséget, az ég áldjon meg! Nincs már olyan sok hátra az életemből, mint amennyin túl vagyok, de tíz évet simán odaadnék ezért a tíz hónapért. Azért ez jellemző; 15 éves vagy, és azt sem tudod, hogy anyukádnak mmi a foglalkozása.
2013. ápr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!