Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Ti mit gondoltok erről az...

Ti mit gondoltok erről az utazási programról?

Figyelt kérdés

[link]

A családommal el szeretnénk menni Egyiptomba. Kinéztük ezt a programot, de azt mondták (akik már voltak ott), hogy nem feltétlen éri meg az a 3 nap hajókázás meg az az egy nap vonatozás. Szerintetek milyen a kínálat?

Esetleg valaki volt már Egyiptomban? Tudna ajánlani valamit?


2013. ápr. 23. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Vegyetek egy Lonely Planet Egyiptom könyvet és vágjatok neki magatok Egyiptomnak. Minek utazási iroda?
2013. ápr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igaz, az eddigi nyaralásunkat is (Horváthország, Görögország) magunk szerveztük. De az más. Vagy nem tudom.
2013. ápr. 23. 13:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Mitől is más?
2013. ápr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

Egyiptom pont az a hely, ahova - sem anyagilag, sem egyéb téren - nem érdemes saját szervezésben menni. Mondom ezt úgy, hogy én is maximálisan saját szervezés híve vagyok, de Egyiptom az nem egy Görögország vagy egy Thaiföld.


Ebben a programban elég sok minden benne van, elég komplett, jobb, kényelmesebb, valószínűleg olcsóbb és nem utolsó sorban biztonságosabb így bejárni Egyiptomot, mint jelenleg saját szervezésben.

2013. ápr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!