Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Milyen az élet Egyiptomban?

Milyen az élet Egyiptomban?

Figyelt kérdés

Még soha nem jártam ott, és most nyárra tervezünk nyaralást, feljött ötletnek Egyiptom, ezért kérdezném, aki ott volt, milyenek ott a körülmények? Kedvesek az emberek? A férfiak nem erőszakosak? (Csak azért kérdezem, mert én természetes szőke vagyok, és fehér a bőröm. Lehet, hogy csak rosszindulatú pletyka, de én azt hallottam, hogy ott az ilyen nőket lenézik..)

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2013. jún. 1. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyiptom nagyon szép hely,érdemes ellátogatni oda.Az emberek kedvesek,bár van olyan hely,ahol alig él néhány ember.Mi is kevéssel találkoztunk egy pár helyen az 1 hónap alatt.Sok látnivaló van,a strandok fantasztikusak.Az a rosszindulatú pletyka,ahogyan nevezed,tényleg csak az...egyáltalán nem igaz.Viszont a lopás elég gyakori,figyelni kell a dolgainkra,mert észre sem veszed és már pl a napszemüveged eltûnt.Legtöbbször gyerekek állnak köréd és próbálnak kéregetni és még te adakozol nekik lenyúlnak vmit.Nem szabad adni nekik semmit és nem lesz probléma.Remélem tudtam segíteni.
2013. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
11%

Egyiptom egy elég lecsúszott ország, szemét mindenhol, az utcán van elvezetve a szennyvíz ami nem épp a legkellemesebb szagú a 40C°melegben. A szállodák környéke és ahová a turistákat beviszik viszonylag rendben vannak, bár messze az általunk megszokottól.

Szőke nőként lehet kapsz 1-2 elutasítható ajánlatot.

2013. jún. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 GuitarrGuy válasza:

érdemes ellátogatni oda, de vannak szépséghibái.....mi Sharm El Sheikhban voltunk nyaralni néhány évvel ezelőtt. egy 5 csillagos hotelbe mentünk. azt a szárnyát a hotelnek akkor fejezték be mire odaértünk, sőt még várni kellett néhány órát. ennek ellenére csótányok szaladgáltak a szobánkban... :/ az ebédlőben a széken látszott még a hányásfolt, a poháron rúzsfolt volt. mikor átrepültünk Kairóba az utcán egy kb 6 éves gyerek árulta a zsebkendőket (gondolom nem azért mert jobb dolga nem volt). a sivatag közepén meglátogattunk egy beduin "falut", gondolom mondanom sem kell hogy mennyire voltak szegények :/ a sivatag teli volt kecskecsontokkal. az egész országban mindenhol ott vannak a fegyveres őrök. voltunk palackkal búvárkodni, én éppen hogy megúsztam hogy rám öntsék a hajón felgyülemlett emberi végterméket :S


de a sok negatív mellett: rengeteg gyönyörű látványosság van ott, a tenger gyönyörű, és a hotelben az ellátás is kifogástalan volt :)


ha még nem foglaltatok hotelt nagyon figyeljetek mivel ott az 5 csillag nem ugyanaz mint itthon.

2013. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!