Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Járt már valaki Kamerunba?...

Járt már valaki Kamerunba? Mit gondoltok erről a helyről? Esetleg van valami amit fontoss lenne tudni? Két gyerekkel mennén (3 éves és 1 éves).

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Afrikai viszonylatban civilizált ország, folyamatosan fejlődik (GDP 4%-ot évente még most is) és politikailag is stabil, az utolsó nagyobb balhé 2008-ban volt. Sűrített Afrikának is hívják néha, mert minden megvan benne, ami a kontinensen földrajzi értelemben - sivatag, szavanna, tenger, hegyek.

Mivel francia és brit gyarmat is volt (egyidőben), a két nyelv máig hivatalos, városonként változó dominanciával. Inkább a francia az erős, de sokan beszélik mindkettőt. Szerintem érdemes megnézni, belépéshez kell vízum (előre kell szerezni, érkezéskor reptéren nem ér), meg sárgaláz elleni oltás. Annyi mínusz csak, hogy nem tudom érdemes-e két ennyire pici gyerekkel nekivágni egy ekkora útnak, ezt viszont ti tudjátok.

2013. jún. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én két ilyen kis gyerekkel nem javasolnám az utazást. Egyébként afriakai viszonylatban tényleg egy viszonylag jó ország, de nem tudom, hogy egy kisgyerek szervezezte mennyire bírná az ilyen utat (főleg az eltérő kórokozókkal lehet baj). Ha mentek is, azért egy orvost mindenképpen kérdezzetek meg előtte!
2013. jún. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!