Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Ha elmennénk olcsó wizzair...

Ha elmennénk olcsó wizzair járattal Tel Avivba, onnan pedig busszal Kairóba, az jobban megérné, mint nem-fapados társasággal Kairóba repülni? Megéri így, "fapadosan" utazni Egyiptomba?

Figyelt kérdés

2013. jún. 6. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Nem éri meg. Egyrészt Izrael nem átjáróház, a bejutást meg kell indokolni, másrészt 400 km leutazása földi úton nem 2 fillér. A szarrágó magyar turistának más megoldást kell választania.
2013. jún. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az miért nem jó indok a belépésre, hogy megyünk Egyiptomba busszal?
2013. jún. 6. 16:04
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon találsz infomrációkat (lejjebb van a Jeruzsálem-Kairó út leírása). Vannak árak is, ebből kb. ki tudod számolni, hogy megéri-e, én nem áltam neki átváltogatni. [link]
2013. jún. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem Kairóba olcsóbb a repjegy, mint az olcsó Wizzair-es Tel Aviv.
2013. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Apám, te nem tudod mit beszélsz. Engem egyszer alsógatyára vetkőztettek és minden dolgot, ami a bőröndömben volt, egyesével néztek át Ben Gurionon -- és ez akkor volt amikor már eljöttem! (És előtte Eilatban ugyanezt már, ugyanazon a napon, végigcsinálták) Ha az izraelieknek úgy tűnik hogy furcsa amit csinálsz, ez vár rád is.


Ettől még szeretnék "nyaralót" (egészen pontosan telelőt) venni Eilatban, mert az országot ettől még imádom :)

2013. jún. 7. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ, ez hülyeség, ne csináld! Nekem a főnököm egy nagyobb kirándulást tervezett, Jerusalem, Tel Aviv, majd hogy onnan mennek Egyiptomba tovább. Az arabok a határon meztelenre vettkőztették őket, és nem volt olyan testnyílásuk ahová ne kukkantottak volna be. Ha te is ilyesmire vágysz, akkor csak előre.
2013. jún. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amikor el lehet utazni Egyiptomba 5 *-os all inclusive szállodába 1 hétre repjeggyel+illetékekkel együtt 130 ezerből akkor gondolj bele ebből mennyi lehet a repjegy...
2013. jún. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, ez azért nem pontosan így működik.
2013. jún. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
egy olcsó last minute nyaralás szállással, kajával olcsóbb, mint egy repjegy... ha valaki mégis tud nagyon olcsó repjegyet, az jelentkezzen, mert most aktuális a kiköltözés
2013. jún. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Érzésem szerint megoldható a Kairós verzió, bár nem tudom miért pont így, és miért pont ezzel szeretnél menni.

Isztambulba ugyanúgy repül a Wizzair, és vannak 4-6eFt-os jegyeik az őszre. Onnan tovább Pegasus, vagy Sun express ugyanúgy működne. Persze itt is a fejemet csóválnám, mert hacsak nem ókori fáraó múmia kutató vagy, fölösleges ilyen nyakatekert kröket tenni, miközben továbbindulás helyett is rengeteg szépség vár.


Tel Avivból inkább Eliat felé venném a helyedben az irányt, repülővel. 20 euró per irány a jegy.

Azt kellene megérteni, hogy minden helynek van szépsége. Ha úgy tetszik, mondanivalója. Egyiptomnak is, és Izraelnek is. Ha már ott vagyok, vagy épp az olcsó, akkor AZT nézzem meg, amit ott érdemes, és ne vmi mást

, ami a másik irányba még rengeteg utat jelent.


Ha Kairóra vagy kíváncsi, mehetsz épp Hurghadának is wizzairrel. Onnan meg egy utcai irodán át busszal fel.

Vagy elmennék Ciprusra, onnan hajóval Alexandria, tovább busz.

Lehetőséged - olcsó is - rengeteg, de miért pont oda mész, ahova épp nem megy semmi?????? Miért nem azt nézed meg, ahova olcsó eljuthatsz?????????

2013. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!