Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptomba mennyi reptéri...

Egyiptomba mennyi reptéri illetéket kell fizetni?

Figyelt kérdés
Mert én 30 ezreket olvasok,de egy ismerős azt mondta kb.5 ezret!!! Most akkor mi az igazság???
2013. jún. 22. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha utazási iroda szervezésében mész, akkor mindig jóval több az illeték, mintha saját szervezésben vennéd a jegyet.
2013. jún. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Az 5 ezer a vízum lehet, az illeték valóban 30 ezer körüli, de az adott utazási iroda oldalán ott kell lennie a járulékos költségeknek is.
2013. jún. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semennyit. A reptéri illeték a repülőjegy része, nem kell törődni vele, már kifizetted, amikor jegyet vettél.
2013. jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Ha normális légitársasággal mész és te magad veszed a jegyet, akkor az benne van az árban és egyáltalán nem sok, nem kell vele törődni
2013. jún. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, arra ne számíts, hogy leszállás után ott állnak és szedik a pénzt a kasszánál. (hallottam már ilyet aki azt hitte, onnan az ötlet hogy a kérdező is...)


Vagy nem tudom mire gondolsz, hogy ez így kérdésként merült fel? Utazási irodák trükköznek ezzel, de apró betűben odaírják. Ha közvetlen légitársaságtól csak repjegyet vettél akkor meg benne kell legyen az árban. Mindegy milyen légitársaság, egyik sem trükközik ilyennel!

2013. jún. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Az illeték általában mindig több mint maga a rep jegy. pl Alitalia októberben 17E a repjegy és 80E az illeték.
2013. jún. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!