Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mely Afrikával foglalkozó...

Mely Afrikával foglalkozó önkéntes szervezeteket ajánlanátok nekem? Mik a ti ill. ismerőseitek tapasztalatai az afrikai önkéntességgel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szeretnék végig csinálni egy önkéntes projektet, de olyan szervezeteket keresek, amelyeknek nem kell már egyből fizetnem, hanem az utaztatásom árát pl. Angliában, vagy Norvéviában, különböző munkákkal keresném meg.

2013. júl. 18. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom Magyarországon van-e ilyen, de én Finnországban tanultam szociális munkásként és nálunk voltak csereprogramok, Namíbiába, Kenyába és Sváziföldre.

Ott lényegében ingyen mentek, kapták a cserediák támogatást az útra (repjegyre plusz oltásokra), plusz havi támogatást. A legtöbben női otthonokban ill. iskolákban, árvaházakban dolgoztak.

Mivel Magyarországon is van cserediák program az egyetemeken, főiskolákon én ezt ajánlanám első körben. Nem küldenek ki egyből a legveszélyesebb helyekre, rengeteg infót lehet kapni régi cserediákoktól és lényegében ha megkapod a lehetőséget, akkor alig kell fizetni.

Ha ilyen nincs Magyarországon, akkor ajánlom az ENSZ önkéntes munkát. Sajnos nem hiszem, hogy van olyan, hogy ledolgozod pl. az Egyesült Királyságban van Norvégiában az utazás kölcségét. Infó az ENSZ önkétes munkáról: [link]

2013. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nehezen lehet oda bekerülni sok feltételnek kell előtte megfelelned.

Volt egy cikk ha megtalálom belinkelem neked.

2013. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
AfriCat alapítvány,esetleg
2013. aug. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is, és már több barátom megcsinálta a norvég programot. Nem volt túl könnyű, de nagyon megéri, ha szeretnél rengeteg kalandot, utazni, bejárni a világot. :)

[link]

2013. dec. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
van olyan ahol nem kell a fél gdp-t költségtérítésként befizetni?
2015. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!