Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Az interneten megismerkedtem...

Az interneten megismerkedtem egy nigériai fiúval, és szeretne eljönni Magyarországra. De azt mondta hogy nekem küldenem kell meghívót, vagy valami ilyesmit. Hogyan működik? Van anyagi vonzata számomra?

Figyelt kérdés

Valaki tudna segíteni hogy hogyan és mi módon tudnék neki segíteni hogy eljöhessen Magyarországra?

Olyan válaszokat várnék első sorban amiknek hasznát is veszem , a többiek kíméljenek meg a vélemény nyilvánításoktól.



2013. júl. 28. 00:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van anyagi vonzata. Ha bedőlsz neki. Csináltasson turistavízumot és jöjjön el. Ehhez nem kell meghívó.

Ha pedig hülye vagy és bedőlsz neki, a vagyonod fogja bánni. Én szóltam. UFF!

2013. júl. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos csak egy válasz elfogadható ebben az esetben ami használható is: NE DŐLJ BE!!!!


Könyörgöm, mondd hogy kamu a kérdés és nincs aki ezt beveszi!

De ha nem, elmondom: nagyon kemény anyagi vonzata van: be kell mutatnod pénzt, hogy van elég a bankszámládon. Az én férjem is külföldi (mi személyesen ismerkedtünk össze kint). Bankszámlán pénz, közjegyző előtt tett nyilatkozat, hogy eltartom, befogadó nyilatkozat, tulajdoni lap... Ez mind kellett, és mi akkor már házasok voltunk.

Szóval nem arról van szó, hogy csak írsz egy meghívót, hogy gyere drága....

2013. júl. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

2013-ban bedől még az ilyennek valaki?


Ne segíts neki, csak pénzt akar belőled kihúzni.


Olvasd el, főleg a kommenteket. Ezek bűnözők.

2013. júl. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
A link lemaradt: [link]
2013. júl. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

4: olvasom a kommenteket és csak ámulok. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ilyen van!!!!


Múltkor kaptam egy emailt egy ghánai lánytól (???), megnéztem a face-en (persze hogy rajta volt), de lerítt, hogy kamu profil. Nem válaszoltam neki, töröltem a levelet. De jót röhögtem rajta, hogy egyből szerelmemnek szólított.


Most viszont alig várom, hogy kapjak még egy ilyen levelet, pár levélváltás után közlöm, hogy küldjön már egy kis pénzt, mert meg vagyok szorulva, közös életünk szerelmi fészkének bérleti díját most kell kifizetnem, segítsen már ki. :-)


Kérdező, te fizettél már ennek a nigériai gyereknek? Mi lenne, ha megírnád, hogy a meghívólevélért pénzt kérnek, most meg vagy szorulva, küldjön már neked, esküszöl visszaadod, csak most sürgős.... :-)))

2013. júl. 28. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Nigéria csalások, nincs jó hírük az interneten, olvass csak utána.
2013. júl. 28. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson pénzt küldeni neki! Átverés! Engem is megtaláltak már ilyenek társkeresőn meg fb-n. Azonnal tiltsd le! Ne legyél naív!
2013. júl. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Ne dőlj be. Elég jól tolják az ipart a négerek, de valahol mindig látszik, hogy csalás van a háttérben.
2013. júl. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az összes válasszal, de a kérdezőben is működik az a pszichológiai mechanizmus, hogy ő kivételnek érzi magát, akivel ez nem történhet meg. Éppen ezért a válaszok semmilyen hatással sem lesznek rá, csak még ti lesztek lehordva. Majd a saját kárán tanulja meg, hogy az ő esete sem kivétel.
2013. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
2013. júl. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!