Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Valaki megy egyiptomba? Ha...

Valaki megy egyiptomba? Ha igen irjon privit

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:

én nem megyek, akkor ide írjak?

(törökörszág nem jó?)

2013. szept. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem:/ én egyiptomba vagy jordániába készulok
2013. szept. 4. 20:19
 3/8 A kérdező kommentje:
De nyugodtan írhatsz privit
2013. szept. 4. 21:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyiptomot nem ajánlom. Rajta van a nem javasolt úti célok listáján, tehát jelenleg nem is nagyon szerveznek oda utat. De gondolom nézel híradót...


Marad Jordánia.Persze saját felelősségre biztos el lehet menni, de akkor majd ne sírj ha kirabolnak meg támadnak és nem lesz aki haza repültessen:)

2013. szept. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bécsből indulok és különösöbben leszarom ha kirabolnak(ami úgyse történik meg) ismerősnél szállok meg Old Hurghadán
2013. szept. 5. 14:54
 6/8 anonim válasza:
Bocs, hogy ezt mondom,de akkor hülye vagy. Miért ne történhetne meg veled? Nézz utánna,hogy ott mik történnek napi szinten.
2013. szept. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Páromhoz megyek,akinek a védelmében maximálisan megbízok:)csak1éjszakát leszek a lakásán,utána megyünk az üdölőövezetbe ahol szerintem semmi nem lesz észlelhető
2013. szept. 7. 23:08
 8/8 solking válasza:
Nagyon most nem éri meg kimenni.
2013. szept. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!