Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Novemberben hova érdemes utazni?

Novemberben hova érdemes utazni?

Figyelt kérdés
2 gyerekkel (1,5 és 4,5 évesek) olyan helyre, ahol meleg van, fürdeni lehet és biztonságos :)
2013. szept. 18. 16:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel keretet nem írtál így (sorrendben): Seychelle-szigetek, Mauritius, Gambia
2013. szept. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
1,5 évest olyan messze ?
2013. szept. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Jogos, m tényleg nem írtam keretet...:)de azért nem milliós nagyságrendeben gondolkoznék négyünknek.

Voltunk Egyiptomban még gyerekek előtt, de úgy tudom, oda mostanság nem javasolt utazni :(

Tunéziáról, Jordániáról, Marokkóról nagyon megoszlanak a vélemények, ezért gondoltam, hátha kapok vmi jó ötletet, javaslatot :D

2013. szept. 18. 17:03
 4/16 anonim ***** válasza:
A Kanári szigeteken novemberben is jó idõ van, nincs is iszonyatosan messze, és pont annyira biztonságos, mint Spanyolország. Kijutni nem túl drága, viszont kicsit macerás, mert nemigen van közvetlen járat.
2013. szept. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Télen, nyáron Malorca.
2013. szept. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én éppen most rendeltem meg egy egyhetes utat Szicíliába.
2013. szept. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Szicília a szívünk csücske, jövőre tervezzük oda az utazást, de vmikor korábban, nem novemberben, m ott sincs strandidő akkor már...vagy tévedek?

Ahogy nézegettem, a 3 közül (Mallorca, Kanári-szigetek és Szicília) talán a Kanári-szigetek a legjobb strandolás szempontjából novemberben, nem?

Aki tud nekem okosat mondani ezzel kapcsolatban, kérem tegye meg :D

2013. szept. 23. 08:26
 8/16 A kérdező kommentje:
Jaj, még pár kérdés kedves Szicíliába utazó válaszoló: utazási irodánál foglaltál? Melyiknél? Szicília melyik részére utazol? Mikor indulsz?
2013. szept. 23. 08:28
 9/16 anonim ***** válasza:

Tudtommal a Földközi-tenger déli része is lehűl novemberre 20 fokosra, amiben lehet fürödni, csak nekem már nem igazán kellemes.


A Kanári szigeteknél 23 fokra számíthatsz, ott szept-nov között a legnelegebb az óceán, ennél többre sosem melegszik fel.

2013. szept. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
fuel, köszönöm :) én is hasonlókat olvastam, mint, amit írtál. Főként (bár nem kizárólag) a gyerekekre való tekintettel keresünk olyan helyet, ahol jó az idő és a víz is :)
2013. szept. 23. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!