Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Szudánban akarok lakni. Mit...

Szudánban akarok lakni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 12:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Miért pont Szudán? Szerintem a legtöbb Magyar még azt sem tudja, hogy létezik ez az ország, te meg oda akarsz költözni?

LOL

Vedd fel a kapcsolatot Szudán konzulátusnál.

2013. szept. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%
Vigyél magaddal vizet.
2013. szept. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
83%
12:40-es ez jó volt! gratula.
2013. szept. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
41%
Isten áldjon, több helyünk marad.
2013. szept. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%
Vizsgáltasd meg magad egy orvossal...
2013. szept. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Jó idióták vagytok
2013. szept. 30. 12:22
 7/27 anonim ***** válasza:
84%
Tudom.. mindenki idióta, csak én vagyok helikopter brümmm-brümmm :)
2013. szept. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
84%
Ne torodj azokkal, akik nem latnak tovabb az orruknal, es azt hiszik, hogy aki mas, az nem normalis. Neked legalabb van valami celod, talan tenni akarsz masokert? Eloszor tisztaznod kell magadban, hogy miert szeretnel ott elni. Szerelem? Segiteni akaras? Kalandvagy? Azutan jon az, hogy melyik Szudanba szeretnel menni: Van egy eszaki resz, ezt hivjak igazan Szudannak (fovarosa Khartoum)es van egy deli resz, azaz Del-Szudan (nemregiben valt szet az eredeti orszag ketto onallo allamma. Sajnos tudnod kell azt is, hogy nem valami nagy a biztonsag, de talan a ket fovarosban nem erezni ezt. Szudan foleg muzulman, mig Del-Szudan inkabb kereszteny. Ezt sem szabad kihagyni a szamitasbol, ha lany vagy (azaz vigyazni kell az oltozkodessel. Es persze tudni kell legalabb angolul, de szerintem ehhez meg jo lenne az arab-tudas is. Szerintem eloszor dontsd el ezeket, aztan irany a Google-kereso, hogy legyen valamilyen keped az orszagrol, az ottani eletrol. Ha van valamilyen felsofoku vegzettseged, akkor utananezhetsz ahhoz kapcsolodo allasnak, ha nincs, akkor is onkentesnek mindig elmehetsz.
2013. szept. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
42%

Unatkozó tini kérdése.


Szudánban lakni....ülj le fiam egyes!

2013. szept. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
50%

# 9/10 Időpont ma 13:23


Szudánban évtizedek óta polgárháború van, imádom az ilyen unatkozó emberek fejtegetését "nézd meg a hiányszakmát" "tudjál arabul"


B+ polgárháború..majd pont egy nyugati diplomás fog ott karriert csinálni?:D


Eszem megáll, mennyi h--lye van ezen az oldalon

2013. szept. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!