Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Szeretnék egy olyan helyre...

Szeretnék egy olyan helyre utazni párommal, ahol vannak esőerdők, és lehet gyönyörő hegyes völgyes őserdős részen túrázni. Hova tudunk menni? Hol vannak ilyen helyek? És milyen árak vannak? Csak fél milláért lehet menni?

Figyelt kérdés
Persze olyan kéne ahova turistákat engednek, és nem falnak fel a kannibálok sem :D

2014. jan. 20. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy fél millióból kijönne egy ilyen út. Sőt, kizártnak tartom. Én olyan egy millió per főre tippelném, alsó hangon.


Nyilván Afrika és Dél-Amerika jöhet szóba. De ha egy hét Törökország 350-be kerül, akkor ez sem fog kijönni 500-ból..

2014. jan. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Néz körül az utazóirodáknál.

Lehet hogy az odaút nem 1 osztályon lesz,

de amit szeretnél azt elérheted.

Sok sikert.

2014. jan. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Igazából nem akart kérdezni semmit, csak dicsekedni akart :D
2014. jan. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem ilyen hely például Sri Lanka, ott vannak esoerdők, túra lehetõség meg ilyesmi. Persze a táj is szép. Az áraknak nézz utána, pontosat nem tudok, de az ilyen helyek nem olcsók.
2014. febr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ghánában van, meg Brazília (ott szebb) azt hallottam.
2014. szept. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bermuda
2023. ápr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!