Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Jordániában milyen idő van...

Jordániában milyen idő van január közepén?

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs tul meleg es a viz sem kellemesen meleg. De van aki ezt szereti. Kora nyari, juni elso napja a balatonon. En jobb szeretem augban amikor 50 fok van.
2014. febr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem túl hideg, nem túl meleg (-150 - 500 fok között)
2014. márc. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez még troolkodásnak is elég szánalmas volt kedves Attila !! Szerintem mással kellene próbálkozni !
2014. márc. 8. 06:41
 4/6 anonim válasza:
Tényleg sz@r poén volt, de azért kedves kérdező megköszönhetted volna az első válaszolónak... (sry4off)
2014. márc. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

10-15 fok Ammanban

15-20 fok Aqababan

Én voltam most kint januárban, kellemes kora tavaszi volt az idő, sok napsütéssel, az éjszakák hidegek.

2014. márc. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazán köszönöm a válaszokat,csak annyira meglepett,hogy ilyen hülyeséget írt ez a drága jó ember,elfelejtettem!!

Egyébként 30.házassági évforduló lesz januárban,távol keletre nincs keret,A Petra pedig szerepel a bakancslistánkon,viszont a tenger foka miatt,más időpont lesz.Szép napot mindenkinek !!

2014. márc. 8. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!