Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Dubajba mennyi tartós ételt,...

Dubajba mennyi tartós ételt, kétszersült tavaszi vagdalthus sertésmájkrém stb lehet bevinni? Elveheti az őr a reptéren?

Figyelt kérdés

2014. máj. 6. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Nekem ég az arcom helyetted. Dubaiba mész, és viszed a proli magyar kaját. Ha nem engedheted meg magadnak a helyi étkezést, akkor minek mész oda? Elképesztő. Nem azt mondom, hogy étteremben egyél, ott ugyanúgy van elérhető áron kaja. Nincs igényed kipróbálni új dolgokat?
2014. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

sertesmajkremet egy iszlam orszagba? az meresz...


egyebkent egyetertek az 1. valasszal is: ennyire proli dolgot regen hallottam mar.

2014. máj. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Már ott gondok vannak,hogy Dubaj-t Afrikában keresed..

Ne vigyél oda semmilyen élelmiszert.

2014. máj. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Tényleg gáz, amikor az ember elmegy egy sznob helyre, és viszi magával az ennivalót, hogy elmondhasa magáról, Dubajban volt a nyáron.

Ja, és mindezt iszonyatosan drágán.

2014. máj. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Hehehe - ha tudnátok, hogy anyukám baromfipárizsival, teavajjal, gesztenyepürével, túró rudival, trappistával, házi baracklekvárral felpakolva jön hozzánk Egyiptomba családlátogatóba :D :D Nem, nem proli, csak a gyerekeknek hiányoznak az otthoni kaják :P Bár a határon biztos furcsán néznek rá, de kit érdekel :D


Nem hiszem, hogy foglalkoznak vele a határon, mert ezek nem mennyiségi korlátosak, mint pl az alkohol.

2014. máj. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is elég gáz itthonról ilyen dolgokat kivinni. A SERTÉS-májkrém külön tájékozatlanságra vall. Másrészt ezzel a korlátoltsággal megfosztod magadat a helyi ételek megismerésének örömétől.
2014. máj. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
33%
Most nektek nem mindegy hogy ki mit kérdez? Ha nem tetszik akkor ne válaszoljatok rá! Egyébként meg ne akarjátok nekem meg magyarázni hogy csak akkor mentek nyaralni ha ott enni is tudtok mert nekem senki se magyarázza meg hogy elment valaha is nyaralni és soha nemvitt magával kaját!!!!!!!!!!!!! -.-
2014. máj. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Bármennyit, legfeljebb a vámos elkobozza és ott helyben, a szemetek láttára megeszi. De vigyetek előre főzött kávét is termoszban. Meg háztartási kekszet. Azt is szeretik a vámosok.
2014. máj. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha a kérdező a horvát tengerhez akarna lakókocsival leugrani és viszi a májkrémet meg a sátrat, akkor senki nem hökkent volna meg. De azért Dubajba _sertés_májkrémmel érkezni kicsit gáz. Az operába se megyünk strandpapucsban és rövidnaciban, pedig "ne mondja nekem senki, hogy sose szokott olyat hordani".
2014. máj. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
55%
Haha :) Minek vinnél tartós ételt?
2014. máj. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!