Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Volt már valaki Hurgadán a...

Markus79 kérdése:

Volt már valaki Hurgadán a Sea Gull szállodába? Milyen a város és a szálloda?

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 08:15
 1/2 anonim válasza:

Hurghada a többi egyiptomi városhoz képest elég "rendezett". Fel kell készülni, hogy turistáknak először nagyon meglepő az itteni kultúra, és az emberek is nagyon mások.

Ha most jössz először Hurghadára a Sea Gull-t én kihagynám. Habár nem voltam belül, de szörnyen zajos lehet, mert eléggé a központban van. Én tudnám ajánlani, hogy inkább Makadi vagy El Gouna városrészbe foglaljatok.

2014. máj. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én áprilisban voltam a Sea Gull premiumban, csak ajánlani tudom. Két külön szállodából áll, kb 200 méterre van a kettő egymástól az utcafronton nézve. Az egyik Sea Gull a másik Sea Gull premium.

Lényegében tök mindegy, melyikbe mész, mert a medencék, strand átjárható, tehát a strandon belül átmehetsz simán a premiumból a sima Sea Gull strandjára, medencéihez.

Én pont az elhelyezkedése miatt ajánlom!! Jobbra-balra boltok, éttermek, árusok és 10 perc gyalog a Marina Port (kikötő), ahol olcsón lehet hajóutakat foglalni és maga a kikötő is nagyon szép, főleg este, sétányos, sok bolttal, étteremmel, kávézóval, vizipipázóval. Sétálva az úton van egy nagy világítótorony, ott kell lefordulni a Sheraton roadról (a szálloda utcája) a kikötő felé.


A szállodával meg voltam elégedve, nagyon jó ár-érték arány, kedves személyzet, tiszta, szép. Ha kisgyerekesek vagytok - van mini állatkert kismajmokkal, galambokkal, kacsákkal, játszótér, két strand, két medencés rész, gyerekcsúszdák, felnőtt csúszdák, rengeteg napozóágy...


Ami nem tetszett, hogy kicsit hideg volt a medencében a víz, de ezt betudom a kicsit korai nyaralásnak, áprilisban a hőmérséklet 30-32 fok körül volt.

Amikor mi voltunk, nagyon sok orosz turista volt, de nem volt zavaró. Szinte mindenki tud a személyzetből oroszul, engem is legyévuskáztak egyszer, pedig nem vagyok egy kimondott szőke orosz :D

A másik a kaja - nagyon finom minden, de pár nap után már elég unalmas, mert szinte minden nap ugyanaz a kaja. Sok féle, finom, de ugyan az. Ha valaki válogatós, akkor jó eséllyel minden nap ugyanazt fogja enni. Reggelinél minden reggel frissen sütött omlett, palacsinta, rántotta – ez volt a kedvencem :)

De van majdnem szemben a szállodával egy Metro market, ahol olcsón lehet bármit venni (amúgy én Kairóban is szeretek Metroban vásárolni, mert jó a választék és friss az áru).

Az első válaszadó által ajánlott távolabbi szállodákat akkor ajánlom, ha inkább búvárkodni, napozni, sznorizni szerettek és nem annyira sétálni, várost nézni, vásárolgatni, mert azokból a szállodákból a központ 15-20 perc taxival - és nem mindegy kifizetni minden nap a taxit egy kis sétálgatásért. A szállodaválasztás attól függ nagyban, kinek mit jelent a nyaralás, mire van szüksége.

Nem tudom mire vagy kíváncsi, ha konkrét kérdés van, akkor kérdezz nyugodtan.

2014. máj. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!