Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptomba utazunk a nyáron...

Egyiptomba utazunk a nyáron kartago tours-al hurghadába. Milyen fakultatív programokat válasszunk és mit ne?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom akik már mentek kartagoval hurghadába. Előre is köszi.

#Egyiptom #utazás #Hurghada Fakultatív kirándulás
2014. máj. 23. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Ugyan nem a karthagoval, de jártam hurghadában.

Ezért ha nem bánod, elmesélem, egyetlen iroda sincs, aki tisztességes áron szervezné a fakultatív programokat.

Mindegyik át fog verni. A magyar is épp ilyen, az osztrák is ilyen (ilyen, tapasztalatból mondom), és a többi is.

Sőt, ha betaxizol Hurghadába a helyi irodás is át fog verni.

Mégis fele annyiba kerül majd nála a fakultatív út, mint az általad favorizált irodánál. Ez majd jusson eszedbe elsp délelőtt, amikor a kedvenc iroda hittérítői elkezdik mesélni a lehetőségeket. Csak ott, csak akkor, kétszeres áron.


Amúgy Hurghadáról egyetlen program kötelező - a medencétől kb 50 m-re eltávolodva - a Rash Mohamed park.

Mondom, szigorúan nem a karthago tours ügynökétől.

És ha rám hallgatsz, legközelebb azt kérdezed meg, iroda nélkül hogyan mehettem volna oda FÉLÁRON.

2014. máj. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ de szerintem irodával megyünk kirándulni mert fontos ,hogy legyen magyar idegenvezetés
2014. máj. 24. 10:46
 3/9 anonim válasza:
45%
az őrült buszsofőrökkel vigyázzatok!
2014. máj. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Hajózni érdemes, de azt érdemes mással, mert tényleg vannak nagy difik az árban. Alap angol vagy német tudással bármit el tudtok intézni.

Mi Petrovszki Katával voltunk fakultatív programokon és nagyon jól éreztük magunkat. Ő kint lakik és ezzel foglalkozik, a férje búvár, úgyhogy búvárkodhattok is velük.

2014. máj. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kései Sirató ***** válasza:
Luxorba és a Királyok völgyébe menjetek, tapasztalatból mondom, az volt a legszuperebb!
2014. jún. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2014. jún. 10. 17:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a Best Reisennel voltam még régen. Kairo, Királyok völgye, Luxor. Ezeket meg kell nézni!
2014. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem csak utaztató irodánál van magyar idegenvezetés. :)
2015. márc. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kései Sirató ***** válasza:

Luxor, Királyok völgye kihagyhatatlan!

Hjózhattok is, de azt bármelyik tengeren lehet.

2015. márc. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!