Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Akik voltak Tuneziaban oktober...

Zsofi111 kérdése:

Akik voltak Tuneziaban oktober vegen! Milyen volt az ido? Milyen szallasba voltatok es milyen programokat kinalt?

Figyelt kérdés

2014. júl. 29. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
október végén már nincs nagy meleg
2014. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Kellemes hőmérsékletre készülj, de nem strandidőre. Mondjuk 20 - 23 fokra. Viszont az eső valószínűsége már olyankor elég magas lesz, tehát nem kizárt, hogy minden nap fog esni, néha akár napokon át is.

Strandidő biztosan nem lesz, viszont akkor fölmerül a kérdés, minek mész egy szálloda rezervátumba Tunéziába, ahova a reptéri illetéked lesz annyi, amennyiből akár egy rendes helyre is kaphatsz repülőjegyet, ahol látnivaló is van...

2014. júl. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Tunéziában a fővárosban 20-25C Délután erős szél keletkezik!Nem igaz,hogy nincs látni való nagyon szép és az Arab Országok közt talán a legszabadabb és legfejlettebb,Burgiba nagyon jó vezető volt!Mindig szerveznek szaharai programokat,na ott 40c és valami csodálatos kultúra részese lehet az ember pl:Föníciaiak múzeuma,A szállodák az oázisokban szint felettiek óriási fürdőmedencék luxus körülmények! Nem kell kihagyni!:)
2014. aug. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A hozzászólásom lényege az volt, minek mész egy szálloda rezervátumba Tunéziába, ahova a reptéri illetéked lesz annyi, amennyiből akár egy rendes helyre is kaphatsz repülőjegyet...
2014. aug. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kedves Zsofi111

Tunézia jó választás, még októberben is. Én ott éltem 3 évig, kiküldöttként! ismerem minden részét! Ha lehet Djerba szigetére menjetek, ott a mikroklima nagyon jó, melegebb mint É-ra. Különben minél délebbre mentek annál jobb! Egyik leg csodálatosabb oázis Tozeur. (Tozőr) és Chebika. Ha tudtok Mhadiába menjetek, ott októberben is 28-30 C fok van néha. A leg hidgwbb Bizerta, ott doboztam,. Ez egy É-i kikötő város. Szaharai túrák negyon jók, a sivatagon keresztúl lehet eljutni Tozzeurba, átvágva a Chot-el Djeriden. Ez egy sós mocsár. Most már út jellegű kiépítés is van...A napfelkelte csodálatos a sivatagban. No meg minden. A cipőket, rggel kirázni, mert a skorpiók szeretnek éjszakázni benne. A fekete skorpió az igazán veszélyes..ha kérdés van írjatok!

2014. aug. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előttem szóló én is éltem kint:) én gafsában éltem.Egyszer vtunk így október környékén sousseba szétnézni,kirándulni de olyan jó meleg volt,hogy ott maradtunk pár napot és mi strandoltunk is.De olyan is volt,hogy egész nap szitált az eső..Szóval az az időszak amiről kérdezel tökre kiszámithatatlan..
2014. okt. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!