Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Veszélyben van-e Djerba a...

Veszélyben van-e Djerba a mostani Afrikában terjedő Ebola vírustól?

Figyelt kérdés
Meglehetősen közel vannak az érintett országok Tunéziához, vajon mennyire veszélyes most oda menni nyaralni?

#Ebola Tunézia #Djerba nyaralás
2014. aug. 1. 00:19
 1/9 anonim válasza:
Attól függ mennyi időre mentek. Hatalmas pech kell ahoz, hogy elkapd mert ott azt hiszem még nem észlelték.. de bármi megtörténhet :( persze ha feltétlenül oda szeretnél menni akkor ne félj :) én szorítok, hogy menjen...
2014. aug. 1. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Egy hétre van lefizetve az út, augusztus végére, addig sok minden történhet. Mindenesetre szerintem bemegyek az irodához és rákérdezek esetleg adnak-e ebben az árban valahova máshova helyet. Remélem igen, mert hanem elveszett a pénzünk sajnos.

Azért köszönöm a pozitív biztatást. :)

2014. aug. 3. 00:23
 3/9 anonim válasza:
Ha belegondolsz afrika sok millió lakosából 1000 fertőzött van. Ha figyeltek a higéniára és lehetőleg keveset érintkeztek a helyiekkel elég kicsi az esélye, hogy elkapjátok. Én továbra is azt mondom, hogy ha nincs más választás menjetek, persze ha féltek nyílvánvalóan ne. Érdemes amúgy kivisgálni magunkat a nyaralás után, ez vonatkozhat bármelyik délebbi országra.
2014. aug. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ja ás bocsánat az első válaszom hanyagságáért hajnali 2 után telefonról írtam :D
2014. aug. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a Szaharán tömegesen átjutna a vírus.
2014. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Ez is bekerülhetne e HÍRES UTOLSÓ MONDATOK közé:


"Nem hiszem, hogy a Szaharán átjutna a vírus"

2014. aug. 5. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy mindenki ilyen pozitívan áll a dologhoz, valamelyest nekem is megnyugvás.
2014. aug. 9. 20:29
 8/9 anonim ***** válasza:

>> Meglehetősen közel vannak az érintett országok Tunéziához...


A térképre pillantottál-e ?

2014. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
próbáld szét verni a kutya házat már ha érted
2014. aug. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!