Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyptair-nél kézipoggyászban...

Egyptair-nél kézipoggyászban mit lehet felvinni?

Figyelt kérdés
ezalatt értem pl a gyógyszerem, fogkrém, szempillaspirál, szemhéjpúder és hozzá tartozó hosszú ecset
2014. okt. 12. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt amit más társaságoknál, ugyanis az hogy mi vihető fel, és mi nem, az nem légitársaság dönti el!
2014. okt. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elvileg ugyanazt, mint más légitársaságoknál. Mivel Budapestről indulsz, ha jól gondolom, ott elég szigorúan néznek mindent. A púderrel, ecsettel, spirállal, kisebb mennyiségű (amennyi az út alatt kell) gyógyszerrel nem lehet gond. Ha sok a gyógyszer, akkor kérhetnek esetleg orvosi igazolást, a fogkrémet lezárható zacskóba kell tenni (de én inkább a feladandóba tenném). Ezeket a Ferihegyen komolyan veszik.

A kairói reptérről indulva viszont gyakorlatilag nem nagyon néznek semmit, még a fél literes vizet se szokták kidobatni. Ott csak az a lényeg, hogy veszélyes dolog ne legyen nálad.

2014. okt. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
elvileg bármit felvihetsz, de vigyázz a törékeny holmikra, mert nekem egy ismerősöm nem csomagolta be megfelelően az egyik souvenir-jét a reptéren meg össze-vissza dobálták és összetörött. kártérítést nem fizettek, de ha fizetnek is, még egy ugyanolyat nem tudsz venni.
2014. okt. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!