Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Milyen idő van most Egyiptomban?

Milyen idő van most Egyiptomban?

Figyelt kérdés
Egyiptomba szeretnénk utazni a párommal pár napon belül (ma 2014. október 16. van). Ha valaki tudja, milyen idő van ott most esetleg azt is, milyen meleg a tenger? Lehet-e benne fürödni?

2014. okt. 16. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
google: egypt weather
2014. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó.
2014. okt. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

30 fok van. Csak azért válaszolok mert mi is megyünk majd (de mi jövőre) és ha ti pár napon belül mentek akkor megírhatnád, hogy hol intéztétek a vízumot..

köszike

2014. okt. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még nem tudom, hogy a vízum hogy lesz elintézve. Egyelőre a last minute utakat nézzük, ilyen pár napos indulással. Ahogy láttam, majdnem mindegyik utazási iroda elintézi a vízumot. Ezen még nem gondolkoztunk.
2014. okt. 17. 07:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Nehogy előre intézzetek vízumot, M.o-on intézve sokkal macerásabb és sokkal többe kerül.

Megérkezéskor a reptéren odamentek bármelyik kis banki/pénzváltós ablakhoz és kértek visa-t, ami kis bélyeg, 25 dollár személyenként. A határőrhöz már ezzel a bélyeggel, az útleveletekkel és a repülőgépen kapott kis kitöltött kártyával mentek oda. Pecsétel és viszontlátásra!

2014. okt. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja és az időjárás - Kairóban szerintem most van tökéletes idő, 26-28 fok körüli, sétálni, nézelődni ideális. Délben, tűző napon még dög meleg van, de este már kell egy vékony pulcsi néha. Hajnalban, 7 előtt még fázok, 8-ra meg már tűz a nap.

Lentebb, Hurghadában még jóval melegebb van, ott nem nagyon megy nap közben 30 fok alá hőmérséklet, szerintem most a legjobb fürödni. A tengert nem tudom, utoljára áprilisban fürödtem benne, de szerintem még bőven meleg! :)

2014. okt. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!