Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Tunéziában tényleg lövöldöznek...

Tunéziában tényleg lövöldöznek most? Mennyire biztonságos oda utazni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 20. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam róla, hogy lövöldöznének.
2014. okt. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2014. okt. 20. 21:03
 3/6 anonim ***** válasza:
1 hónapja jártam Tuniszban és környékén, nem lövöldöztek. Akkor kezdődtek az amerikai támadások Szíriában, így rengeteg katonai fegyveres és rendőr volt az utakon, de semmi nem történt. Külügy honlapját érdemes megnézni, mennyire ajánlják beutazásra.
2014. okt. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Èn júniusban voltam, szinte egèsz Tunèziát bejártam, nem leselkedett semmilyen veszèly.
2014. okt. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
igen, "sajna" nincs balhé, nagyon biztonságos hely.
2015. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Azért az erős túlzás, hogy biztonságos. A külügy honlapján a Kiemelt kockázatú országok közt szerepel. Attól ezt még nem úgy kell elképzelni, hogy leszállsz a repülőről és golyózápor közepette jutsz el a buszig, és amíg a szállodához érsz, gránátokat dobnak a busz elé. Szó nincs erről. Azonban a terrorveszély megnőtt és a tuniszi múzeum látogati sem gondolták volna, hogy baj lehet. Mégis lett. Lehet, hogy kint leszel egy hetet úgy, hogy semmit nem tapasztalsz, de járhatsz úgy is, mint azok a szerncsétlenek. Na egy ilyen állapotot nemigen szokás biztonságosnak ítélni.
2015. ápr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!