Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Érdemes november végén még...

Érdemes november végén még Egyiptomba menni nyaralni? Milyen idő van akkor? Hány fokos a tenger?

Figyelt kérdés
2014. okt. 22. 07:55
 1/5 anonim válasza:
30-31fok,tenger20 kb.
2014. okt. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28-30 fokok vannak novemberben. Mi szeptemberbe(23-án) megyünk mert akkor van a legmelegebb.
2014. okt. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy télen kell menni, úgyhogy igen. Én is megnézném! Jó utazást.
2014. okt. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

November vége felé én már nem jönnék. Olyankor már inkább 20-25 fokok vannak lent Hurghadában, ami kirándulni jó, de fürödni már kicsit hűvös. Ha még most elindultok, akkor 30 fok körüli időt foghattok ki okt vége, nov eleje felé.

Ez a "télen kell jönni" egy kicsit túlzás, mert pl tavaly decemberben még hó is volt, rohadt hideg, ha valaki "nyaralni" jönne. De persze lehet kifogni kellemes meleget is. De ideális inkább szeptember-október-november legeleje. Utána meg majd csak április legvége, május, június.

2014. okt. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyiptomban mindig meleg van:)
2014. nov. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!