Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Afrikában melyik helyet...

Afrikában melyik helyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nem a homokos rész, inkább a vadregényes szavannás tájak melletti bulizós nagyvárosok érdekelnének.

Legyen viszonylag jó a közbiztonság, lehessen szafarizni, legyen sok éjszakai szórakozóhely, kupleráj.


2014. dec. 8. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Elég sok ebben az ellentmondás.

nem homokos DE szavannás

bulizós DE jó közbiztonság

Ilyenek ott nincsenek, tudtommal este nem is ajánlatos kimenni. Ha meg kuplerájt keresel, akkor Afrikában leszel a leghamarabb beteg.

2014. dec. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A szavannás éghajlatnak mi köze a homokhoz? Ott főleg pázsitfüvek jellemzők. Szerintem a sivatagi éghajlattal kevered.Tudom, hogy az éjszakai élet vonzza a veszélyt is valamennyire, ezért írtam viszonylagot. Egyébként pedig már feltalálták a kotont és a védőoltásokat.
2014. dec. 8. 17:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán Kenya jöhetne szóba. Én viszont Afrikát nem igazán ajánlom, nagyon veszélyes.
2014. dec. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Most vagy általánosságban?

Kenyában most harcok dúlnak jelenleg, ha jól tudom.

2014. dec. 8. 18:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezért mondom, hogy ott bármikor történhet vmi. Pár éve a német nőknek(!) Kenya volt a szexturista favorit.


Afrikában a legbiztonságosabb ország Dél-Afrika, de ott is olyan állapotok vannak, hogy a hotelből nem ajánlatos kimenni, mert megtámadnak. Olyan ország egyáltalán nincsen, mint pl. Thaiföld, hogy elkezdesz este kóborolni, aztán kikötsz vmi prostinál. Tényleg, kb. csak az arabok lakta északi részek "biztonságosak"(vagyis kb. nem rabolnak ki rögtön), de az viszont már sivatagos.

2014. dec. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Érdekes amit írsz, de szerintem a fekete Afrikában is lehetnek turistabarát nyugodtabb metropoliszok.
2014. dec. 8. 20:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Vannak azért fokozatok, de annyira biztonságos sehol nincs, mint a világ többi részén. Dél-Amerika is biztonságosabb. És itt a veszély nem azt jelenti, hogy a részegen csesztetnek, hanem drogosok támadnak rád fegyverekkel.


Ha annyira akarsz menni, akkor csak a sablont tudom írni: nézzél körül a neten. Egyedül inkább ne menjél, csak szervezett csoporttal, utazási irodával.


[link]

2014. dec. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Esetleg a Botswana-Namíbia páros jöhetne szóba, Fekete-Afrikában ezek biztonságos országok, félsivatagos-szavanna jelleggel (Kalahári).
2015. jan. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Én Nigériát tudnám javasolni, azon belül is Lagost. Én a párommal és a testvéreivel voltam rengetegszer szórakozni. Sétálni egyedül is elmentem, sosem ért semmi féle inzultus. Mindneki rendkivül barátságos, segítőkész. Ha érted a poént és nyitottan állsz hozzá akkor mindenképp Lagos, de ajánlanám még Tanázniát - Zanzibárt.

2015. febr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!