Kezdőoldal » Utazás » Afrika » 6 hónapos animátor munkára...

6 hónapos animátor munkára mit érdemes magammal vinni?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam animátor, most készülök kimenni. Valakinek tapasztalat, hogy mennyi ruhát illetve milyen egyéb más dolgokat érdemes vinni?

2014. dec. 14. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

2 hét után már mindegy, hogy mennyi időre mész, vagy milyen munkára.

Hova mész, és milyen gyakran tudsz/akarsz majd mosni?

Milyen lesz a szállásod? Ezek a lényeges dolgok.

2014. dec. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fél éves tunéziai szállodai animátor munka.
2014. dec. 14. 18:30
 3/3 anonim válasza:
82%

melyik céggel mész és mikor indulsz?

amúgy én voltam nyáron kint animátorkodni. leginkább a munkaruhában vagy, amit kapni fogsz. 1-2 hétre elég ruhát vigyél, ha gyakran váltogatnád. 1 hosszúgatya, meleg pulcsi mindenképp legyen nálad. sportcipő!!! mivel abba kell dolgoznod.. nálam 2 volt, egy a biztonság esetére, ha épp olyan napom volt, h a vendégeknek kedvük volt belökni a vízbe :D sok zokni!

egyéb dolgok: hát valami vicces tárgyakat nem árt... smink, sminklemosó, illetve van ez a baba törlőkendő. nekünk mindig ki kellett öltözni, szóval több elegánsabb, bulisabb ruhát vigyél, magassarkút is..

írj nyugodtan privátot, próbálok segíteni.. csak most hirtelen ennyi jutott így eszembe :D

2014. dec. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!