Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mennyire lenne veszélyes...

Mennyire lenne veszélyes Egyiptomba utazni nőknek?

Figyelt kérdés

Persze, nem egyedül, lenne társaság, de megéri egy ilyen csodálatos országba, de ilyen elmeháborodott nézetű emberek közé menni nyaralni?

Mik a tapasztalatok?



2015. jan. 1. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Ha elmeháborodottnak tartod őket, akkor ne menj oda.
2015. jan. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Te sokkal elfelháborodottabb vagy mint ők, tipikus birka magyar.

Az egyiptomiak a Föld egyik legbarátságosabb és legsegítőkészebb népe.

2015. jan. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Ja és ne menj oda, ilyen szűklátokkörrel bajba fogsz kerülni.
2015. jan. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Nekem dolgoznak kint barátaim biztonsági szolgálatnál. Változó a biztonság. De nekem például azt mondták most ne utazzak ki.
2015. jan. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
86%
Nekem ismerőseim voltak kint, és ha megfelelő helyre, és utazási irodával mész, semmit se fogsz érzékelni az ottani viszonyokból. Viszont egy jó tanács: a piaci eladók veszélyesebbek mint a forradalmárok, szörnyen erőszakosak, és ravaszak tudnak lenni.
2015. jan. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
88%
A turisták el vannak szeparalva. Az ő életterükre be sem mehetsz, es fordítva.
2015. jan. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Kérdés kit tart a kérdező elmeháborodottnak.

A helyieket? Az oroszokat? A magyarokat?

2015. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

Hát, őszintén, ilyen mentalitással inkább ne gyere :D Én itt lakom, nő vagyok, és még élek :D

Vannak helyek, amik nem javasoltak a turistáknak (pl Sinai), de turista övezetekben semmit nem fogsz érzékelni, teljesen zárt világ, csillog-villog, biztonságos, szép.

Turistaövezeten kívül ne flangálj rövid, dekoltált ruhákban, taxiba szállás _előtt_ alkudd ki az árat, ne igyál csapvizet, hozzál sok naptejet, jó napszemüveget és nem árt egy betegbiztosítás a fáraó átka ellen (fosós-hányós ételmérgezés).

De még egyszer - ha így állsz hozzá a helyiekhez, inkább menj máshova, ahol nem "elmeháborodottak" laknak, mert a hozzáállásod fogja elrontani a nyaralást, nem az egyiptomiak.

2015. jan. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!