Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Angolában járt már valaki?...

Angolában járt már valaki? Milyen hely?

Figyelt kérdés
2015. jan. 15. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Soha senki.
2015. jan. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy innen jart volna valaki, de innen informaciot szerezhetsz (ezt altalaban azok allitjak ossze, akik mar jartak ott):

[link]

2015. jan. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Én sem jártam ott,de vigyél Angola nyúl pulcsit lehet hideg van ott.
2015. jan. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%

Ködös, sok a bevándorló(kva sok, ha nem birod oket akkor nem fog tetszeni, az itthoni kisebbsegeket aldani fogod, meg ha itthon ki nem allhattad oket akkor is)(de ha itthonsem volt veluk bajod, megakkor is megviselhet ami kint fogad, mert az ottani bevandorlok egy resze nagyon elmaradott, mas kultura, alulszocializalt), és ha kint vagy, bár még nagyobb senki vagy, mint itt, mégis jobban erzed magad. De mindig is egy külföldi leszel. És ezt azbigazi angol éreztetni is fogja veled. A fonokod, meg lehet egy irastudatlan harmadikorszagbeli, de e ettol meg lehet, hogy normalis lesz. A fű nagyon zöld és sok pára meg az eső(de nem olyan, mint itthon, nekem a színek sem olyanok(természet színei) de kinek a Papp kinek a papné Icuka. Olcsó a repjegy és segélyt is hamar adnak. Ha megszerzed az azonosító számod, akkor mar kaphatod is a zst, nem sok de a pecó egyrésze kijon belőle, Az itthoni egyik legnépesebb kisebbség tagai pl. azt csinálják, hogy kimennek, egy a családból tud angolul,beiratkozik valamilyen suliba, aztán minden ra hasonlito csaladtagja nevevel es igazolvanyaval igy tovabb. Ha ez megvan mindenki felveszi a diakhitelt es itthon arcoskodhatnak belole. Vagy elvalnak, vagy ossze se hazasodnak, es egyedulallokent, lakast, segelyt kernek az osszes porontyra, na meg azert ha hiszitek ha nem, dolgoznak is. Az angol diakhitelt nem kell visszafizetni, ha nem ered el azt az eves minimum jovedelmet, amit valoszinú sosem fogsz magyarkent.

Szóval lehetosegek tarhaza, még, most még. Egy mekis, vagy kinai, vagy indiai bufes. Talcas vagy mosogatofiukent is lehet laza es meno srac, az osszes bevandorlo csaj elott. Es meg boldog is. Kaja, pia, es egyebek kijonnek amit munka neven osszeherdalsz.

És persze ha rendesen dolgozol, a bevandorlok kozt, akar csucsra is juthatsz, dolgozhatsz emberi munkat, nagy fizetesert. De mindig is csak masodosztalyu leszel az angolok szemeben, kiv a bevansoroltakeban nem.

Szóval vegyel egy occsó jegyet, oszt ha beszeled a nyelvet max diakhitellel meg 3000 fonttal jossz haza. A google mindenre megadja az útmutatást. Elotte olvass utána. Hajra magyarok,, élvezzétek a eu és a jog adta lehetőséget míg lehet!

A segély kérése nem bűnös fogalom, nem visszaélés, az jár, jogszerűen is, tehat ha nem eri el a fizud a meghatarozott szintet, nem kell kulonosobben indokolnod. Amúgy meg anglia megérdemli a sok bevándorlót 1000 éve zsigereli európát, a gyarmatokat, épp itt az ideje, hogy törlesszen annak aki kéri. Az angolok nekem koszosok, es a csajok eleg budosek, meg hat nem is a legszebbek, de annal bevalalosabbak. Persze az angol Trash csajok, anem trashek egy kelet európaival szóba sem állnak, mégha arany zsiguli lóg a nyakadból akkor sem.

2015. jan. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Angoláról volt szó, nem Angliáról, más karakterű ország : )
2015. jan. 23. 12:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Hat igen, eleg csipasan olvasgattam már hajnalban a véletlenszerű kérdéseket. Angolában nem jártam, de láttam onnani bevándorlót, Angliában :). Nem volt túl kedves... Pedig biztos több a segély, mint a hazájában.
2015. jan. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Portugálul beszélő afrikaiak. sztem semmi extra nem lehet ott.
2015. jan. 31. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 piterek45 ***** válasza:

an egy ismewrosom aki most ott el. Angola fovarosa, Luanda. a VILAG !! legdragabb varosa...nem vicc..Egyebkent volt portugal gyarmat, Afrika, es aki gazdag az rohadt gazdag aki csoro az meg nagyon az.. Egy 2 szobas, Europai szamara elfogadhato lakas berlete havonta 8 ezer USD..Ja, es sok a PORTUGAL vendegmunkas... Meghokkento nem? :)

Egyebkent nem egy turistaparadicsom, se az infrastruktora se az arak miatt..

2015. márc. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A 8000 dollárt azért gondold át kicsit!… Az – még per 200 forintjával számolva is – 1 millió 600 ezer forint lenne, forintban! Annyit csak a fegyver- és lánykereskedők, meg az olajmező tulajdonosok kereshetnek havonta Angolában. Azok viszont nem egy nyamvadt bérelt lakásban fognak héderelni, hanem a saját tulajdonú, Atlanti Óceánra néző birtokukon felhúzott, cca. 1000 négyzetméteres „bungalow”-jukban!
2015. ápr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!