Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Dubai-ban a metrójegyek, hogy...

Dubai-ban a metrójegyek, hogy működnek?

Figyelt kérdés
mármint értem én, hogy van csomóféle kártya, amire tölteni kell meg minden, de az nekem bonyolúlt ilyen rövid időre. Nekem sima napi jegy kell, van ilyen? Meg tudom venni bármelyik megállóban?
2015. jan. 30. 11:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan napijegy, amire gondolsz, de egyáltalán nem bonyolult a rendszer. Vegyék egy NOL Silver kártyát, ami 25 AED és 19 AED egyenleget tartalmaz. Ezt minden utazásnál be- és kiszálláskor is oda kell tartani és levonja a jegy árát, de ha eléred a napon belüli 14 AED maximumot, akkor utána már nem von le többet aznap. Visszautazás előtt ha maradna rajta egyenleg, akkor visszafizetik az egyenleget és kártya 6 AED árát.

Pofonegyszerű az egész, nem kell tartanod tőle.

2015. jan. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!