Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Tunéziába ki mennyiért ment 1...

Tunéziába ki mennyiért ment 1 hétre nyaralni?

Figyelt kérdés
All inclusive? Irodával vagy egyénileg szervezve? Melyik irodával?
2015. febr. 1. 16:06
1 2
 1/12 anonim válasza:
A barátom és a szülei 2 hétre mentek, nem tudom pontosan mennyibe fájt nekik csak azt tudom hogy minimum 2 millió volt
2015. febr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 demonlord90 ***** válasza:
Azért valószínűleg olcsóbban is el lehet ezt intézni. Ha egyénileg szervezed a repülőt (300€ körül van oda-vissza), a vízumot, a kijelentkezésit és a szállás (booking.com pl), akkor valószínűleg jóval olcsóbban megúszhatod 2 millánál. Filléres útra azonban ne számíts, de szerintem 6-800€-ból ki lehet hozni
2015. febr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
600-800euró ?? o.O Hát ez baromi drága... utazási irodánál amit néztem, 148.000-ből kijön, de egy gagyibb szálloda 130-ból is.
2015. febr. 1. 17:58
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy az első két válaszoló melyik kérdésre válaszolt..


Tunézia és Egyiptom nagyjából egy árban mozognak, és a legolcsóbb all inc. nyaralások. Mi kétszer is voltunk Egyiptomban 150 mindennel együtt. De mi mindig csak a legjobb szállodákba megyünk. Ha ilyen 3 csillagosokat is bevállalsz, ami nem közvetlenül a parton van, már ilyen 100-150 között is vannak. Ebben egyébként az utazás a drága, tehát ha két hétre mész, akkor alapjában véve olcsóbbra jön ki egy nap.


Ezekre csak utazási irodával érdemes menni. Egyrészt olcsóbb mint ha magadnak szervezed, másrészt én nem szívesen bajlódnék a transzferekkel arab országokban. Az a tuti ha az utazási iroda hoz visz, nincs probléma. De mivel egyébként is olcsóbb, ezért egyértelmű.


Arra a kétmilliós nyaralásra csak annyit mondanék, hogy esetleg ha egy elnöki lakosztályt béreltek lehetne annyi, de ezekben nincsenek ilyen lakosztályok. Mi most nyáron egy nagyon elit helyen voltunk, és ráadásul Angliából mentünk, így volt 600 kettőnknek. De a szobák all inc 10ezer/éj/fő voltak. Ami lássuk be olcsóbb mint Hajdúszoboszló, vagy a Balaton.


Összességében azt tudom mondani, kérdező, hogy fejenként 150-200-ért fullos nyaralást kaptok. Ha egy kicsit visszavesztek az igényekből, akkor is nagy élményben lesz részetek. Bár én egyébként inkább Egyiptomba mennék, nem Tunéziába.

2015. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 demonlord90 ***** válasza:
Én a "vagy egyénileg szervezve?" részre válaszoltam az aktuális repjegy-árakat figyelembe véve :)
2015. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 demonlord90 ***** válasza:
egyébként (ennek fényében is) egyetértek az előzővel, Magreb országokba nem éri meg egyénileg szervezni az utat. Én még talán Egyiptomot vagy Marokkót bevállalnám, de Tunéziát semmiképp. S látod, nem is lenne olcsóbb.
2015. febr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyiptomba mennenk szivesebben, de sajnos az 20-30 ezerrel dragabb...egyetemistak vagyunk, nem vet fel a pénz...
2015. febr. 2. 08:20
 8/12 demonlord90 ***** válasza:

Egyiptomba? mihez képest?

Egyiptomot és Marokkót azért írtam csak, mert vannak oda olcsó járatok. Előbbibe akár már 100-120€-ért is Törökországból, esetleg Olaszországból 160-180-ért. Utóbbiba Ennek feléért több országból is (mint pl Anglia, Spanyolország). Mindez persze elő- és utószezonban jóval olcsóbb. Ezen országokba pedig könnyen lehet fapados járatokat találni. Ha diákok vagytok, gondolom, egy átszállást még el tudtok viselni.

2015. febr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Most én is megnéztem. Májusra a legolcsóbb 5 csillagos all inc Tunézia 137/fő. Ugyanekkor Egyiptomban 161/fő.


Ha áprilisban mentek kicsit olcsóbb. Vagyedig, várjátok ki a last minute utakat. Mi úgy szoktunk menni. Pl most hétvégére van Egyiptom 140-ért.

2015. febr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de mivel suliba járok, nem tudunk júliusnál korábban menni (és nem is szeretnék). Last minute-re nem várok, mivel egyszer már jól beszívtam ezzel...Semmivel sem olcsóbb akkor.
2015. febr. 6. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!