Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Járt már valaki Togoban? Mik...

MrPifta kérdése:

Járt már valaki Togoban? Mik a vélemények az országról?

Figyelt kérdés
Nagyjából 1 hetet készülök eltölteni a fővárosban, Loméban
2015. márc. 17. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ez most komoly kérdés? A birkák Togo-t még elhelyezni sem tudják a térképen (már ha egyáltalán hallottak róla) nem hogy jártak volna ott.


Inkább azt kérdezd hogy pl az Édes életben ki a szereplő.

2015. márc. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dolores55 válasza:
Hát Pifta, én nem voltam, de nem is leszek... írj ha visszajöttél :)
2015. márc. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

tartok a közbintonságtól, a betegségektől (bár kaptam 5 oltást), attól, hogy mit fogok enni (majomhúshoz nincs kedvem)

Az már kisebb gond, hogy ha nem lesz alkatrészem vagy szerszámom, esélytelen, hogy ott szerezzem be, ami kell.

2015. márc. 17. 20:17
 4/6 piterek45 ***** válasza:
Hat, Togorol nem tudok semmit..Kenyaban eltem egy evet. Szerintem az FB oldalakon nezelodj, otta valakivel vedd fel a kapcsolatot es kerdezoskodj , meg olvass utleirasokiat, biztos van Togorol is valami...A Konzuli Szolgalat ezt irja : " Gyakori az európai turisták meglopása, illetve kirablása. Loméban erősödik a bűnözés, növekszik az erőszakos rablások, ill. gépkocsirablások száma. Javasoljuk, hogy autóját csak hatósági egyenruhát viselő személy felszólítására állítsa meg, különösen sötétedés után."- de azok mindenrol tul sotet kepet festenek.. Afrikai orszagokban azert vigyazni kell nagyon, SENKIBEN sem lehet megbizni / tapasztalat / es penzt erteket nem egy helyen tartani, stb.. De azert Togon nem hiszem hogy annyira necces lenen a helyzet, mert azokat az Afrikai orszagokat tudom ahol az...
2015. márc. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hazaértem. Idegen voltam, mindenki furcsán nézett rám, ezért nem mertem egyedül kóricálni a városban. űennek köszönhetően megúsztam, hogy kiraboljanak.
2015. máj. 9. 05:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Én legjobban a tengerpartot élveztem,amit gyönyörű lagúnatavak öveztek. Nagyon sokat esett az eső,így ez kicsit elszomorított engem. Sokat túráztunk,voltunk hegyvidékeken is. Megtekintettük a Fazao-Malfakassa Nemzeti Parkok. Sokat lehet hajókázni is. Azt vettem észre,hogy a nők itt nagyon elnyomva élnek,és a turistákkal is így viselkednek. Viszont van itt egy kedves és kellemes kis történetem is.Én speciel nagyon kényes vagyok a kávéra. Megrendelek egy kávét,és általában valami pocsék keserű löttyöt kapok. Itt viszont akárhol ittam a kávét,mindenhol istenit kaptam. Az utak viszont katasztrofálisak voltak. Én jól bírom az utazást,de volt olyan útrész ahol felkavarodott a gyomrom. Állítólag itt nagyon jó a foci,a férjem ki is próbálta,de azt mondta hogy elég bénán csinálják. Voltunk Kpalimé piacán is,hát nem volt a legrendezettebb piac,az biztos, de amit akartunk azt be tudtuk szerezni.
2015. jún. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!