Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Lehet már biztonságosan...

Lehet már biztonságosan Tunéziába utazni/ nyaralni?

Figyelt kérdés
Most hogy volt Tuniszban ez a terror veszély, meggondoltuk hogy oda menjünk-e nászútra.Szerintetek?
2015. máj. 10. 12:46
 1/6 anonim válasza:
Nyugodtan menjetek! Én most jöttem haza, minden rendben van.Rengetek csodás hely van, akár pihenést, akár egy mozgalmas nászutat terveztek. Sok boldogságot !
2015. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! :)
2015. máj. 16. 16:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Jól tennétek, ha elolvasnátok a külügyiek Konzuli Szolgálat nevű honlapján a Tunéziára vonatkozó aktualizált részt:

[link]

2015. máj. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi ez hasznos oldal!:)
2015. máj. 27. 15:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Én tegnap jöttem haza ,minden ok volt.Egy percig se féltem,nagggyon jó volt.Akár holnap vissza mennék,vagy most rögtön. :) Egyébként még több a rendőr az utcákon,körforgalmaknál ,hotelek környékén.Szerintem menjetek.
2015. máj. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tunézia fent van a külügy honlapján az utazásra nem javasolt térségek közt.Épp az imént válaszoltam egy másik kérdezőnek, beírom ide is, amit neki mondtam:


Biztos vannak, akik ennek ellenére kimennek és még az is lehet, hogy nem tapasztalnak semmi rendkívülit. De indulj ki csak abból, hogy amikor megtörtént a tuniszi terrortámadás, az egy épületben történt, pár tíz ember volt benne érintett. Miközben ki tudja hány ezer, vagy hány tízezer turista tartózkodott éppen Tunéziában. Közülük sokan ugyanúgy a sajtóból értesültek a történtekről, mint te, vagy én. És ezt lehet úgy nézni, hogy Tunézia elég nagy, mi az esélye annak, hogy pont velem történik valami? De lehet úgy is nézni, hogy azok, akik akkor ott meghaltak, talán ugyanezekkel a gondolatokkal utaztak ki. És ma már nem élnek. A veszély valós. Tunéziában egyébként is polgárháborús feszültség van a kormányváltás óta, és sajnos az iszlám állam is jelen van. Átlagos napon, turistaként egyébként leginkább azt tapasztalnád, hogy több a rendőr és a katona az utcákon. De ilyen légkörben hogy lehet normálisan nyaralni?

2015. jún. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!