Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Ha be van fizetve a szállás...

Ha be van fizetve a szállás Sousse-ba érdemes elmenni?

Figyelt kérdés
Ti elmennétek nyaralni, vagy már lehetetlen nyugodtan nyaralni ott?
2015. jún. 28. 21:10
 1/5 anonim válasza:
73%
Pénz ide vagy oda, én biztos nem mennék! Nem biztonságos most oda menni.
2015. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mennék. Ismerem magam, folyamatosan rettegnék, minden arabot gyanúsnak látnék, aki megindul felém a tengerparton.
2015. jún. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Elmennék. Köztudottan egy terrortámadàs után a legbiztonsàgosabb egy ország. Most csak úgy hemzsegnek a rendőrök. Bár szàllodát nem fogjátok elhagyni majd, de mégis csak nyaralás.
2015. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondd vissza, és foglalj egy last minute-et fele annyiért.


Egyetértek az előzővel, a következő 2 hónapban Tunézia lesz a földkerekség legbiztonságosabb nyaralóhelye, minden sarkon egy rendőrrel.


A terrorakcióknak egyébként is a meglepetés a legnagyobb ereje. Ott csapnak le, ahol nem számítanak rá, vagy nem ellenőriznek annyira. Nem érdemes nekik kétszer ugyanott támadni.


Viszont abszolút megértem, ha valaki nem megy, mert nem tudja túltenni magát a gondolaton, hogy ott nyaral, ahol nemrég ártatlanok tucatjait lőtték agyon, és mi lett volna, ha...

2015. jún. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én visszamondtam, és másik utat kértem helyette. Én nem lennék nyugodt ott már!
2015. júl. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!