Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Télen Egyiptomba utazni?...

Télen Egyiptomba utazni? Veszélyes?

Figyelt kérdés
2015. aug. 20. 10:48
 1/6 A kérdező kommentje:

Volt valaki mostanában kint?

Tervezzük, hogy decemberben egy hétre kimegyünk.

2015. aug. 20. 10:51
 2/6 anonim ***** válasza:
Hova akartok menni? Asziútba öt éve meg tíz éve is veszélyes volt menni, most is az. Hurghadába meg sosem volt veszélyesebb, mint mondjuk Isztambulba, és most sem az.
2015. aug. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hurghada illetve Kairó.
2015. aug. 23. 23:29
 4/6 anonim válasza:
28%

Én (munka miatt) körülbelül fél évet töltöttem már Egyiptomban (több részletben és az ország több területén).


Ez alapján azt a tapasztalatot szűrtem le, hogy Egyiptomba utazni mindig veszélyes. Midegy mit mondanak az utazási irodák és az is mindegy, hogy van olyan ismerősöd, aki szerint jó volt ott.


En még Mubarrak idején voltam ott, a jelenlegi forrongások előtt. Most sokkal rosszabb lehet a helyzet.


Azt ajánlom kerüld el Egyiptomot.

2015. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én most jöttem haza hurghada ből oda ha nem akarsz hő hutaz kapni akkor télen mész nem augusztusban mint mi
2015. szept. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%

Az előző vagyok

mi ugye Hurghadába voltunk de elmentem Kairóba is ne busszal menyét ék mi repce ível mentünk úgy kell elképzelés a várost h egy nagy putri tele geppisztolyos fegyverrel

amikor voltunk s piramisok na láttunk egy nőt meg egy férfit nem értetek h a férfi miért öltönyben van erre megfordul és az öltöny alól egy gép fegyver lóg ki

2015. szept. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!