Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Hogyan lehetséges eljutni...

Hogyan lehetséges eljutni Ethiopiába? (Értelmes válaszokat kérek, bővebben lent)

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy Ethiopiába hogyan lehetséges biztonságos módon, esetleg csoporttal ejutni. Nem olyan választ kérek, hogy "repülővel eljutsz oda", tehát komolytalanok kíméljenek!

2015. szept. 18. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
2015. szept. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Repülővel eljutsz oda.

A válaszom komoly. Ha nem tudod melyik repjegy keresőn kutakodj, kérdezd meg.


De szeretném elmesélni a kérdésed színvonalának megértéséhez az én kenyai élményemet. Egy kenyai kocsmában iszogattunk helyiekkel. Tényleg 50 mérföldes körzetben fehér ember nem volt, maximum krokodilok meg oroszlánok. Ott kérdeztem, milyen az élet Etiopiában. A válasz elég egyértelmű volt, no hakunamatata.

Ennek megfelelően javaslom, igyekezz nem 16 éves értelmi színvonalon megjelenő uticélokat kiválasztani.

És ne komolytalanozz kérlek.

2015. szept. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem nyaralás céljából érdekel. nem vagyok hülye, tudom, hogy a világ egyik legszegényebb országa
2015. szept. 18. 19:03
 4/6 anonim ***** válasza:
most már érdekel, miért mennél. Akár csoporttal is, ahogyan mondod.
2015. szept. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem most mennék. egy-két év múlva, csak úgy most fogalmazódott meg bennem. Szeretnék elmenni egy segélytáborba, fényképezni akarok, és írni. Szeretném tanítani a gyerekeket, mert ott csak 43%-a tud az embereknek írni és olvasni...nem vagyok bolond, tudom milyenek az ottani körülmények. Hepatitis A B C és tetanusz oltás is kell, meg malária ellen szúnyogirtó, mondjuk mivel az magasan fekvő hely, váltóláz nincs.
2015. szept. 18. 22:53
 6/6 A kérdező kommentje:
a csoport alatt pedig missziós, Vöröskereszt, ENSZ csoportot értek
2015. szept. 18. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!