Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptomba fogok menni hamaros...

Egyiptomba fogok menni hamarosan és félek hogy megölnek?

Figyelt kérdés
Egyiptomba fogok menni hamarosan és félek hogy megölnek mert ugye tudom hogy háborúznak Afrikában. Szüleimmel mennék mert apukámnak a munkája miatt ki kell mennie 1 hétre és így én is mennék anyával.Van okom félni? 5 csillagos szállodába leszünk de mégis félek. 14/L

2015. okt. 8. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy holnap az utcan olnek meg Magyarorszagon, mert ugye azt tudod hogy gyilkosok is vannak koztunk..


Nem erdemes rettegni, apad csak nem olyan hulye hogy haborus ovezetbe vigye a csaladjat.

2015. okt. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz, ne menj. Arra az 1 hétre elmész mamádékhoz.
2015. okt. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Ezek az 5*-os szállodák valóban nagyon veszélyesek. :)


De valószínűleg - korodnál fogva - akkor teszed a legjobban, ha elmész, a lehető legkevesebbet aggódsz, nem hisztizel, megeszel mindent amit mondanak, és igyekszel sokat tanulni erről a hihetetlenül veszélyes világról.

2015. okt. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Ezek az 5*-os szállodák valóban nagyon veszélyesek. :)

"


Bár nem Egyiptom:


[link]


[link]


[link]

2015. okt. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3%
"mert ugye tudom hogy háborúznak Afrikában"....dehogy tudod....nem tudsz te semmit....ez alól meg lassan az életkorod sem ad felmentést!!!
2015. okt. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Én évente járok Egyiptomba, szerintem jó hely. Apád nem fog veszélyes helyekre vinni. Mondjuk éjjel ne lógj ki egyedül a szállóból bulizni, mert annak esetleg nem lesz jó vége :-) Örülj neki, hogy mehetsz, sok érdekes dolgot fogsz látni :-)
2015. okt. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem nincs mitől tartanod. A munkahelyéről nem küldenék olyan helyre ahol veszélyes. Szerintem semmikép ne hagyd ki!
2015. okt. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
15%
" félek hogy megölnek mert ugye tudom hogy háborúznak Afrikában" jujj......
2015. okt. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kései Sirató ***** válasza:
MI többször voltunk Egyiptomban, alapvetően biztonságos, azonban idén nem megyünk, elég nagy a terror veszély. Ugyanakkor kicsi az esélye, hogy épp a ti gépeteket, vagy szállodátokat fogják felrobbantani.
2016. febr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!