Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Hurgada, Sunwing Waterworld...

Hurgada, Sunwing Waterworld Makari?

Figyelt kérdés
November elején fogok menni Egyiptomba, azon belül Hurgadába az 5*-os Sunwing Waterworld Makariba.Milyen ott a biztonság, a látnivalók, a programok és a hotel?

2015. okt. 24. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:

A hotelről itt ( [link] vagy az utazási ügynöködnél kaphatsz bővebb infót. Először az ügynökdet kérdezném...


Látnivalókat, programokat is fognak majd ajánlani ha ott leszel. Alapvetően érdemes fürödni és napozni, vagy enni. A Vörös-tengernél kihagyhatatlan a hajótúra a nayon szép nemzeti parkjaikba, ezt az utcán fele annyiért fogják árulni, mint az utazási ügynököd teszi majd.

Ami abszolút lehúzás, az mindenfajta sivatagi túra. Azért lehúzás ez, mert az egyiptomi sivatagok nem szépek, és marha unalmasak.

Aztán szintén lehúzás a piramis-túra, meg a hegytetős nafelkelte nézés, de elég sokan veszik ezt is.

2015. okt. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hurghadában nem sok látnivaló van, végeérhetetlen szálloda- és üzletsor. Napihajózást én is ajánlom, Giftunra visznek általában (sziget), korallos. Ha nem féltek a víztől, kipróbálhatjátok a búvárkodást - intro merülés: egy tapasztalt vezetővel összekapcsolva merültök. Ha egy hétre mentek, mást ne is tervezzetek. Esetleg quad túra a sivatagban, de ahogy mondták, a táj nem túl izgalmas arrafelé.

Ha hosszabb időre mentek, el lehet menni Kairóba vagy Luxorba egy-két napra. Ezt magatok is megszervezhetitek, vesztek belföldi repjegyet és mentek. Esetleg a helyiek még ajánlanak programot, az utazási irodák valóban sokszoros áron adják a fakultatív programokat, mint a helyi irodák. A helyiek üzletben megbízhatóak (alkudni kell) a közbiztonság jó.

2015. okt. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megnéztem térképen, ez a szálloda nagyon messze van a központtól (kb. 40-50 km), csak a komplexumon belüli szolgáltatásokra hagyatkozhattok. Nem sokat fogtok érzékelni Egyiptom hangulatából.
2015. okt. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én jobb szeretem az ügynöktől megvenni a fakultatív programokat, mert annyival nem drágább, és biztosan megkapod amiért fizettél. Fenntartásaim vannak, hogy az utcán kétes alakokkal alkudozzak, aztán beszálljak az autójukba. A szállodában viszont ott van az idegenvezető, és amit ő elad neked, az biztos hogy normális út lesz.


Egyébként szerintem nem érdemes elhagyni a szállodát, csak ha fakultatív programra mész. Egyiptom nem az a hely, ahol elindulsz sétálgatni a városban esténként. Néha mi is kimegyünk, ha van bazár, de nem szeretem. Egyébként teljesen biztonságos, nem azért, csak egyrészt nincs mit nézni, másrészt engem kifejezetten idegesít amikor minden árus odajön hozzám hogy vegyek tőle ezt meg azt és már alkudoznak is..


Egyébként nem értek egyet a többiekkel, a sivatag nagyon szép, és a quad túra is nagyon jó. Mi mindig megyünk egynapos hajóútra amikor merülünk és snorkelezünk. Illetve szoktunk menni félnapos kirándulásra, olyankor speedboattal visznek át egy közeli szigetre, vagy delfint keresünk. Ilyenek.


Hosszú útra ne menjetek, Kairót, a piramisokat, a Nílust sztem hagyjátok ki.


A hotlet meg meg tudod nézni tripadvisoron.

2015. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyon jó!
2022. márc. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!