Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Körülbelül mennyibe kerülne...

Körülbelül mennyibe kerülne egy 2 hetes utazás a Seychelle-szigetekre?

Figyelt kérdés
Beleértve itt egy nem fapados repülőjegy árát oda-vissza, a további utazási költségeket, a szállást, az étkezést 14 napra. És mindezeket viszonylag jó minőségben. A programokról csak annyit, hogy hozzávetőlegesen mennyire drágák? Légyszi olyanok írjanak, akik esetleg voltak már ott, vagy ismernek olyat, aki volt, és nem olyanok, akik csak hasraütésszerűen beírnak valamit.

2016. jan. 18. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

"És mindezeket viszonylag jó minőségben"


Ne legyenek illúzióid,egy ilyen út akkor kb 1 milla/fő-től indul és tart a csillagos égig!

2016. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én nem voltam, de kíváncsiságból megnéztem a szállásokat. 14 napra csak a szállás 500 ezer forinttól indul.

De ezeket az árakat magad is megtudod nézni. Én nem másztam bele, mert nem igazán akarok oda utazni.

De ha téged érdekel, hogy mi mennyi akkor tessék utána járni.

Repülőjegyek árát megtudod nézni a neten.

szállásokat booking.com oldalon tudod megnézni.Egyéb költségeket, programokat is megtudod a neten.

De valószínű, hogy az első jól mondta: milliós összeggel számolj.

2016. jan. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismered a mondast."Ha meg kell kérdezned, mennyibe kerül, akkor nem engedheted meg magadnak."
2016. jan. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Minden attol fugg, hogy mit szeretnel.

Mi is nezegettuk mar, bar mi itt lakunk a kozelben, de meg tolunk is eleg draga (olyan 2000 euro a repjegy harmunknak es akkor meg a szallas nincs benne).


Van azonban egy jo ismerosom aki minden evben visszajar, tanari fizetesbol tehat nem milliomosok ok sem. Ok pl maganszallasra, B&B jellegu helyekre jarnak. Ketten gyerekkel olyan 600 - 1000 eurobol ki lehet hozni egy hetet / 10. Napot. A hotelek mar mas teszta, ott a hatar a csillagos eg. Fugg attol hogy milyen szigetre mentek (van ami csak hidoplannal megkozelitheto, ezek nyilvan dragabbak) es attol is hogy milyen szinvonalu a szalloda, es milyen szolgaltatast kinalnak.

Kb ugy szamolnek hogy a repjegy lehet ket embernek olyan 3-4 ezer euro (persze attol fuggoen hogy melyol legitarsasag, hol szallsz at, stb). Emellett egy egyszerubb szallasra mondjuk 10 napra meg raraknek 1000 - 1500 eurot, koltopenznek meg kb meg egyszer ennyit, attol fuggoen hogy milyen fakultativ programokat akartok csinalni. Ugyhogy ez olyan 5 es 7 ezer euro korul jon ki egy szuk ket hetre.

2016. jan. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, egyébként nem terveztem odautazni, lévén 15 éves vagyok.Csak érdekelt, mert elhatároztam, hogy a zsebpénzemet utazásra fogom félretenni, hogy ha majd felnőtt leszek, azért ne kelljen az egész összeget spórolni.
2016. jan. 19. 18:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1 millió/fő-től


de annyi jó hely van Ázsiában ami kb ötöd annyiból kijön, akkor meg minek ilyen szar helyre menni ahol semmit nem lehet csinálni

2016. jan. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De kis tündibündi 15 éves cukorborsó!

Félreteszi a zsebpénzét utazásra, ez már valami, ilyen 15 évesek is vannak! Követem :)

2016. febr. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

tanulj nyelveket,foldrajzot meg lehet oldani az utazasokat olcsobban is...

en mar 149 orszagban jartam.

nem vagyok milliardos.

2016. aug. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó, hány évig utaztál? ahhoz hogy azt mond hogy jártál egy országban minimum 2 hetet el kell ott tölteni de inkább 1 hónapot. Én eddig 380 napot töltöttem utazással de mindössze 21 országban jártam ez alatt.
2016. aug. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!