Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egy fehér embernek melyek a...

Egy fehér embernek melyek a legbiztonságosabb fekete-afrikai országok?

Figyelt kérdés

Ahol arabok élnek, azok nem érdekelnek, csak ahol négerek, tehát Észak-Afrikára nem vagyok kíváncsi.


Nem turistáskodni mennék 1-2 hétre, hanem előre láthatólag ott élni nagyjából fél évet.


2016. febr. 23. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Gyakorlatilag egyik rosszabb mint a másik. Dél-Afrika régebben még jó választás lehetett, de már már az sem. Ahol jártam, és nem tapasztaltam gondom, az Ghána, Tanzánia, Namíbia és Kenya volt, Afrikához képest meglehetősen jók a körülmények. De a magyartól még így is fényévekre vannak.


Amiket mindenképp kerülj: Nigéria, Niger, Csád, Szomália, Burkina-Faso, Szenegál, Elefántcsontpart, Kamerun, Etiópia, mind a kettő Kongó, Uganda, Szudán, Dél-Szudán, Benin, Togo, Sierra Leone, Mauritánia, Eritrea, Malawi

2016. febr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Menj Parizsba fel evre, tobb feketet latsz mint Afrikaban.
2016. febr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ami biztonságosabb: Ghana, Botswana, Namibia és Ethiópia
2016. febr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

>> arabok élnek, azok nem érdekelnek...


Persze, hogy nem, hiszen azok nem is fekete-afrikai országok.

2016. febr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4:

Kösz mester! Beismerem a hibám. A kérdésre tudsz válaszolni, kérlek?


Az 1. és 3. válaszolónak köszönöm!

2016. febr. 27. 12:56
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

A kontinensen a biztonságosabb országok talán Botswana és Namíbia, de én a helyedben valamelyik szigetországot választanám. A Zöld-Foki Köztársaság egy trópusi szigetcsoport az Atlanti-óceánban. Teljesen békés, szerintem a fehérekkel sincs problémájuk. Afrikai viszonylatban elég szépen fejlődnek. (Plusz megtanulhatsz portugálul is). A második jelölt Mauritius, itt is békében élnek egymás mellett a különböző nemzetiségek, ráadásul mindenki beszél angolul és franciául is. Az egyetlen hátránya lehet számodra, hogy többségben nem feketék, hanem indiai leszármazottak lakják (60%-ban).

A harmadik pedig Réunion. Franciaország tengerentúli megyéje. Főleg feketék lakják és szintén békés. Megkérdezhetem, hogy miért szeretnél Afrikába költözni?

2016. febr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent a nem biztonságos?
2016. febr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 piterek45 ***** válasza:
100%
A legegyszerubben ( es tan a legolcsobban feherkent ) Kenyaban elhetsz fel evet,De a vizum csak 3 honapos, viszont meg mehet hosszabbitani, vagy 3 honap utan elrepulnoi valahova es vissza.. Oda , Mombasaba a legolcsobb is kijutni,neha akar 2- 300 euroert is lehet talalni jegyet, de azok altalaban csarterjaratok . Viszont a Turskish Airlinessel ugy 600 ejro korul tudsz odautazni.Eltem Kenyaban. Mombasa biztonsagos feher meberek elnek ott, sok nemet es olasz allandoan, rezidenskent is. Es Mombasaban pl havi 200 ejro kurul ki tudsz venni kis berendezett lakast. Nairobi sokal dragabb es kevesbbe biztonsagos, ott egyebkent sem orom lakni. Mombasa OK, ott a tenger, es joval olcsobb az elet. Ha komolyan akarsz odamenni irj privet, tudok segiteni ottani dolgokban. Udv
2016. márc. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!