Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Hogyan érdemes utat foglalni?...

Hogyan érdemes utat foglalni? Most a napokban előre mindent elintézni, vagy utazás előtti napokban last minuttal? Nem szeretnénk ráfázni, hogy esetleg nem lesz már szállás sehol.

Figyelt kérdés

Valami egzotikus helyre szeretnénk utazni, de magunk szeretnénk foglalni, mivel az utazási irodák sokkal többe kerülnek, még a last minute-ok is .

Hogyan járnánk a legjobban? Mindegy hova utazunk és hogy potnosan mikor, 6 hetünk lesz szabadon a nyáron, ebből legalább 7-10 napot szeretnénk tengerparton tölteni.


2016. ápr. 26. 02:07
 1/4 Luffy válasza:

Én tavaly utazási irodán keresztül nyaraltam Törökországban, barátokkal.

Nagyon kellemetlen élményeink vannak a szállásról, ellátásról, pedig nem sajnáltuk rá a pénzt.

Ha magad szeretnéd szervezni, akkor javaslom a booking.com honlapot szállásfoglalásra. Amennyiben repülővel utaznátok, akkor skyscanner.com.

Remélem tudtam segíteni.

2016. ápr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elég unalmas kezd már lenni, hogy naponta ötször felteszed ugyanezt a kérdést!!


Minden alkalommal egy rakat választ kapsz, szóval igazán nem értem, hogy minek kérdezed meg újra és újra. Valami csodát vársz talán?

Senki nem fogja ezt helyetted megoldani!

2016. ápr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondod!

A stílusról simán rá lehet ismerni a kérdezőre, meg arról, hogy panaszolja, hogy a csúnya utazási irodák csak lehúznák őket.

Egyedül viszont teljesen életképtelenek.

Mi meg oldjuk meg helyettük...

2016. ápr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben nem vagytok teljesen retardáltak ill. tudtok olvasni, akkor az Internetet prímán megszervezitek magatoknak egyedül, a tripsta, booking, skyscanner, azair, trivago stb segítségével. De már a Google is megoldja.


Ha meg ennyi eszetek van és képtelenek vagytok önállóan tájékozódni és utánaolvasni dolgoknak, akkor meg is érdemlitek, hogy lehúzzanak.

2016. ápr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!