Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Ti mennétek nyaralni idén...

Ti mennétek nyaralni idén Egyiptomba?

Figyelt kérdés
Miért vagy miért nem? Van itt olyan aki megy is?

2016. máj. 28. 00:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
31%
Soha,felrobbantanak. Tényleg nagyon veszélyes hely Észak-Afrika,Közel-Kelet kilőve.
2016. máj. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
35%
Retkes sivatagba akkor se mennék ha fizetnének érte, még melegből mégmelegebbe, nooormális Margit?!
2016. máj. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
64%
Naná hogy mennék. Egyiptom fantasztikus ország, és pont most érdemes menni a mert a sok beszari hülye miatt az árak nagyon alacsonyak. Én pl szeretnék még visszamenni.
2016. máj. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem igen, bár nem tudom mennyire esett vissza a szolgáltatási színvonal.
2016. máj. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
19%
Nem. Mikor lemészároltak egy öt csillagos hotelben több tucat embert Tunéziában, megfogadtam hogy Afrika és a Közel-Kelet teljesen kizárva nyaralási célból.
2016. máj. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Igen most elképesztő olcsón ki lehet jönni, kérdés hogy mennyire lesz üres a szálloda és a környék.
2016. máj. 28. 09:37
 7/27 anonim ***** válasza:
44%

Miért nem? [link] mert azt mondja a Külügy hogy a legalacsonyabb szint az "exercise a high degree of caution" a többi "avoid non-essential travel" és "avoid all travel". Kösz, nem.


Ahogy öregszem úgy vágyom egyre kevésbé ilyen civilizálatlan vidékekre. Annyi látnivaló van az EU-USA-Kanada-Japán-Ausztrália-Új Zéland területeken hogy arra több emberélet is kevés hát akkor minek menjek ilyen helyekre?

2016. máj. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó, belinkelsz egy paranoid kanadai és (usa) baromságot, egyedüli objektív tájékoztatást az FCO adja, szerinte Egyiptom legtöbb részén minden oké. Nézd meg a térképet.


[link]


Én meg azokra a helyekre nem mennék (Új Zéland kivétel) amiket te írtál, mert steril, túl fejlett számomra totál érdektelen helyek. Egyiptomban az emberek kedvesek, figyelnek/vigyáznak a turistákra. Mikor éjjeli mezei vonattal mentünk akkor a pályaudvaron a katonai megkérte a vonaton utazó barátját hogy figyeljen ránk, na ilyet a fejlett világban te soha nem fogsz megtapasztalni.

2016. máj. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
64%
5.-s, a pilóta a Germanwings gépét nekivezette a hegynek, akkor most repülőre sem ülsz többet? Ilyen dolgok történtek és történni is fognak, terrorizmus mindig is lesz, de sokkal kisebb az esélye hogy téged is érintsen mint egy közlekedési balesetnek, mégis közlekedsz nap mint nap. Egyiptomban el kell kerülni a veszélyes helyeket Észak Sinai, esetleg ha nagyon félsz a sivatagot is.
2016. máj. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként most nézem az árakat, és annyira azért nem olcsó szerintem...
2016. máj. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!