Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mit lehet csinálni Sharm El...

Mit lehet csinálni Sharm El Sheikh-ben?

Figyelt kérdés
Őszi szünetben megyünk anyáékkal, és az ő barátaikkal, hozzám hasonló korú nem lesz(17 éves vagyok). Mit lehet ott csinálni? Tengerpart, oké, de én szeretném kipróbálni a búvárkodást, vagy kimenni quadozni a sivatagba, tevegelni... Ezekre van lehetőség? Illetve tudnátok még mondani dolgokat, amire ott lehetőség van? Előre is köszönöm szépen a válaszokat!

2016. aug. 19. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Van.

Tudsz még várost nézni, shoppingolni s bazárakbam, vizipipázni :)

2016. aug. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

Rengeteget lehet enni és inni a Sharmi hotelekben, ez a fő attrakciójuk.

Aztán ott a tenger, tényleg lélegzetelállító. Beledugod a fejed és ámulsz, bámulsz.

Az már ízlés kérdése, hogy a sivatagi kvadozást programnak lehet-e nevezni, szerintem inkább ócska pénzszórás porköpéssel összekötve.

Mást nem is igazán kellene ott csinálnod. Ha egy helytől olyan dolgokat vársz, amiket az nem tud megadni, ne oda menj.

2016. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Robbanékony hangulatban vagy? (nem troll, félős)
2016. aug. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Anyáék szeretnék, vagyis az ő baráti társaságukkal mennénk, én próbáltam mondani nekik, hogy nem a legjobb ötlet, meg hogy majd ha zuhan a gép akkor már késő lesz mondani, hogy igazam volt... De most elkezdtek másfele is nézelődni, lehet Spanyolország vagy Dubai lesz, ez már rajtuk múlik, csak lebeszélni próbálom őket, mert én is tisztában vagyok a helyzettel.
2016. aug. 30. 13:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért annyira nem szörnyű ám a Vörös-tenger. Tényleg nem az a világbajnok úticél manapság, de lévén a kérdésedben még csak meg sem említetted a biztonsági kockázatot, gondolom annyi fogalmad nem volt róla, hogy azt sem tudnád, merre van.

Sebaj, de tényleg ha elkezdesz parázni, annál csak egy nagyobb ostobaság létezik. Ha emiatt nekilátsz elmenni másik helyekre, amikről szintúgy fingod sincsen, milyenek.

Mert Dubajban például picit más a látnivaló, mint amivel nekiindulnál, (no jó, homok ott is lesz rengeteg), spanyolországban meg megint más.

Tehát olvasgatnod kellene, mi vár az adott helyen rád. Ha pedig búvárkodni mennél, Egyiptom a tökéletes hely hozzá.

2016. aug. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezért nem megyek ilyen helyekre, nincs mit csinálni.
2016. aug. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!