Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Valaki aki nagyon ért a...

Valaki aki nagyon ért a külföldi (repülőgépes) utazásokhoz, segítene? (lent)

Figyelt kérdés
Egy kukkot sem konyítok a repülőgép járatokhoz!Az a lényeg hogy megismerkedtem egy horvát lánnyal akivel már találkoztunk egyszer,egymásba szerettünk! Augusztus 31-én ki kellett neki utaznia repülőgéppel Marokkóba,Rabatba(Afrika)!Ma írt sms-t nekem (szept.9.) hogy csak október 2án tud hazajönni Horvátországba,mert hamarabb nincs foglalás!Azt akarom kérdezni ,hogy ez tényleg így működik,hogy ha külföldről valaki haza akar utazni nem tud rögtön felülni gépre és aznap hazamenni,hanem akár egy hónapba is beletelhet hogy valaki tudjon foglaltatni gépet?Ez nem olyan mint egy vonat/busz hogy bármelyik nap haza lehet utazni ha akarok? Azért kérdem mert semmit sem tudok ezekről az utazásokról!Remélem kapok értelmes választ!Előre is köszönöm!
2016. szept. 9. 20:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hat, ha nincs aznapra jarat, akkor hiaba akarsz hazajonni. Egyebkent viszont altalaban majdnem mindehova repulhetsz akar holnap - csak az ara nem mindegy.
2016. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szokott jegy a közeljövőre. Általában aznapra is, de a nagyon közeli időpontokra aranyárban van.

Itt meg tudod nézni, mi mennyi. Beírod a honnan mezőbe, hogy mikor utaznál, a hovába a te városodat, a dátumot meg kedvedre állítgatod.


[link]

2016. szept. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mert hamarabb nincs foglalás? Ennek így sok értelme nincs. Egyszerűen szerintem felreérteted, kérdezz rá pontosan.

Járatok vannak, esetleg arról lehet szó, hogy így volt kedvező foglalni jegyet. De kicsit zavaros az írásod, főleg a sok ! jel miatt nehézkesen lehet csak olvasni.

2016. szept. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

Bocs, de mi az, hogy csak egy hónap múlva tud hazajönni??!

Ezt ugye te sem hiszed el, hiszen naponta több járat is van mindenfelé.

Arról nem beszélve, hogy ezen meg is dől az az elmélet, hogy az olcsóbb jegyre vár, hiszen + egy hónapig élnie is kell valamiből, ami nem kis költség.


(Csak megjegyzem hogy Rabat, nem egyedülálló ifjú lányoknak való hely! Vagyis biztosan van valami pasas is a képben.)

2016. szept. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Bocs, de tuti, hogy hazudik!
2016. szept. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Jah, mi a fenét csinál Marokkóban? Hahó! Ez itt a való világ! Értem én, hogy tengerpart, meg iz é....de ez a történet sántít, még 3 rosé után is
2016. szept. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni a lányról,hogy 22 éves,19 évesen vesztette el a szüzességét és én voltam a második pasas az életében akit megcsókolt mert nekem sem adta oda még magát!Már 2 éve nem szexelt senkivel sem!Van neki egy nénje aki nagyon gazdag,amikor itt volt a lány Magyarországon akkor is a nénjével volt itt és a nénje férjével!Nos a csajt júli 26án ismertem meg és a nénje már júniusban lefoglaltatta a jegyet augusztus 31 re,a lány elfogadta mert akkor még nem ismert engem,idő közben a csaj elfelejtette h majd ki kell utaznia aug 31én,amikor megtudta hogy ki kell mennie annyira sírt nekem a telefonban egész nap hogy már azt hittem valami baja lesz!Már nem akart kiutazni mert megismert de már nem mondhatta vissza!Amióta megismerkedtünk minden egyes nap reggel 7ig beszélgettünk,tehát mindenről beszámolt az égvilágon!Majdnem mindennap sírva mondta a telefonban h nagyon szeret!Most hogy kiutauott Rabatba azóta szinte csak párszor tudtunk beszélni mert ott a net nem müködik a telóján,de szoktunk sms ezni!Könyörgött nekem hogy bírjam ki ezt a kis időt amíg kint van Afrikában mert nem tud hamarabb hazajönni!Amint hazajön leutazik hozzám egy egész hónapra és ha megértjük egymást akkor még itt is marad velem!Könyörgött hogy ne adjam fel mert október 2án tuti hazajön,és utánna jön hozzám Magyarországra!
2016. szept. 11. 00:01
 8/14 A kérdező kommentje:
Az a lényeg hogy most a nénjével van kint Rabatban!Mert ő fizette ki neki az utat!Nem akarok naiv lenni de nem hiszem hogy hazudik!Komolyan mondom júli 26 tól augusztus 31-ig a szó szoros értelmében minden áldott nap estétől reggelig beszélgettünk whats appon!Nincs neki se facebook,se Badoo se Instagram,nem látja értelmét hogy sok idegen pasas ráír és elküldik neki a micsodájukat/ismerkedni szeretnének stb!Csak Whats app van neki,azon js csak a közeli barátok,semmi idegen pasas!Amikor még horvátban volt,még egy munkát is visszamondott miattam hogy tudjunk majd találkozni!Az anyja is tud rólam mert beszélgettem vele,telefonon!Minden nap írta/mondta hogy alig várja hogy újra öleljen,csókoljon,és hogy találkoztunk nem volt véletlen,ez sors keze!Az éjszaka közepén gyakran sírt nekem hogy nagyon hiányzok neki,és őszintén szeret!Eddig semmi okot nem adott rá hogy ne higyjek neki!Megadom neki a lehetőséget és kivárom!Max csalódok és még tapasztaltabb leszek,és továbblépek!
2016. szept. 11. 00:45
 9/14 anonim ***** válasza:

"Van neki egy nénje aki nagyon gazdag"



Ebben az esetben, viszont valóban nincsen semmi oka, hogy kivárjon egy olcsóbb repjegyet

2016. szept. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagyon eletszeru, hogy valaki elfelejti a repjegyet... :D.

Ha nekem lenne egy gazdag nenem, akkor kinyitnam a szamat es kommunikalnek vele ezugyben, ha mar allitasa szerint betegre sirja magat. Mellesleg a kedves parod, ha szeretne mar holnap haza tudna jonni potom 290 euroert, es az azutani napon is meg az azutanin is... erdekes.

2016. szept. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!