Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Januárban szeretnék elutazni...

Januárban szeretnék elutazni Egyiptomba, azon belül Hurghadaba a vörös-tengerre. Azoknak a véleménye érdekelne, akik már jártak ott a téli hónapokban! Milyen a hőmérséklet? Érdemes olyankor oda utazni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 31. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kellemes kirándulóidő van ott olyankor. Elvétve lehetnek 25-30 fokos hőmérsékletek is,de ez ritka.

2016 januári hőmérsékletek:

[link]

2016. okt. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Nincs strandidő, ha ilyen terveid vannak, akkor messzebbre kell menni. Vagy ha csak pihenni akarsz, akkor talán Törökország jobb választás, ha nem történik semmi.
2016. okt. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Voltam ott télen, nagyon kellemes idő volt. Éjjel hideg, de napközben 20-26 fok. A víz hideg, de bele lehet menni. Átéltem ott kétnapos esőt is, ami ritka. Azért nem zavart, mert a hoteleknek jó beltéri wellneseik vannak.


De ezt te is ki tudod olvasni az első válaszadó linkjéből.

Személyes véleményem, hogy épeszű ember nem megy oda. Több okból sem: nem tudom hallottál-e a múlt évben hogyan robbantották fel az orosz repcsit, vagy esetleg rákerestél-e már az elnmúlt évek terrortámadásaira. Több tucatot fogsz találni.

Ha ez sem riaszt el, akkor még egy érv: az izraeli tengerpartra, ami köpésre van csak az általad áhítottól gombokért mehetsz le saját szervezésben.

De igaza van annak a válaszolónak is, aki azt mondja, ha az 5* luxust akarod, a török riviéra is van 16-20 fok közt olyankor. És tényleg fillérekért adják a luxust, relaxációt.

2016. okt. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

3! Te aztán jópofa vagy! :) Azért ne menjen,mert felrobbantották az orosz repcsit! :) Ennyi erővel sehová sem szabad menni,még az országon belül sem! :) Vasárnap jöttem haza Egyiptomból,voltunk 200-an a gépen,senki nem parázott emiatt!

Egyet ne felejts el! A sorsát senki NEM kerülheti el! Ha ez van megírva,meg fog történni! Ha nem lezuhansz,fejedre esik egy gép! Persze tudom,nagyon kicsi az esélye,de annak is,hogy felrobbantják ... :)

2016. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én novemberben voltam, lehet fürdeni, bár néha bizonyos helyeken fúj a szél. Attól azért lehet fürdeni, a szél akkor gond ha kijössz a vízből, de elviselhető.
2016. nov. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
93%

Ezt a sok beszarit.....akkor ha látsz az utcán egy cigót,gyorsan hazamész,mert kirabol,leszúr stb...???

Komolyan nem vagytok normálisak...Párizs,Nizza,Brüsszel,Berlin.....lehet válogatni,és egyik sem arab ország!!!Törököknél is havonta van valami,akkor oda se igazán biztonságos!!!

Egyiptom csodaszép hely,a Vörös tenger bámulatosan szép.Nyugodtan menj....És ahogy előttem írták,ha neked az van megírva,hogy xyz...,akkor azt nem tudod elkerülni....jó pihenést :)

2017. jan. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!