Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Tunézia? Menjünk vagy maradjun...

Tunézia? Menjünk vagy maradjunk, Ha Tunézia, akkor hová, Melyik a legszebb része, Melyik a leginkább biztonságos része, már ha van ilyen?

Figyelt kérdés
2016. nov. 2. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Valószínűleg utazási irodával mennél.

Miért nem mész be hozzájuk, és fárasztod őket? Ezért akasztanak le rólad egy vagyont.

2016. nov. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1 milyen vagyont? fillérek most az utazások Tunéziába.
2016. nov. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget! :D

1. ha fáradt vagy feküdj le és ne trollkodj

2. elárulom neked, hogy az utazási irodában dolgozók csak a töredéke helyre jutnak el, mint amit promóznak, ennyi

2016. nov. 2. 19:32
 4/10 Noncsicat válasza:
Én is utazási irodát ajánlok. 2 éve sem mertem volna magánba menni, most már főleg nem. Én Sousse-ban voltam, és életem legszebb nyaralása volt. Nagyon szép volt a part, a hotel ahol voltunk, szintén csodálatos volt. Kedves emberek, jó ételek, olcsó dolgok. Imádtam. Bár, ma már nem mernék vissza menni. Mondjuk, szüleim 2009-ben voltak, azután volt egy nagy gond, 2014-ben még meglatszott (ahol voltak szálloda, üres, ablak nélküli, pedig egy 5* hotelről van szó) Én a helyedben halasztanám, de ha mész, mindenképp legyen 5* (arab ország, ott kell a sok csillag) Ha ajánlhatom: El Ksar hotwl, sousse :)
2016. nov. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Most már őszintén érdekelne, hogy mi a francra voltál kíváncsi.

Átlag magyar tényleg másképp nem jut el oda, mint irodával. Mit vártál az itt válaszoló szellemi nyomorékoktól, mit mondjanak neked?

Tényleg bemehetnél már abba a fizetős irodába, is elmondanák.

2016. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem téged kérdeztelek, aki nem volt, hanem olyan utazót, aki már járt ott, lehet, hogy nem is egyszer, hanem többször, és azt mondja ne X városba, hanem Y környékére, mert az sokkal szebb, jobb, stb.
2016. nov. 13. 22:15
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Több helyen jártam, mindenképpen Sousse. Elvileg most nagyon odafigyelnek a biztonságra.
2016. nov. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mi dzserban voltunk , szerintem most az a legbiztonságosabb resze a z országnak , kevesebb látnivaló van ott mondjuk mint sousseban vagy tuniszban , de azert a lotusz evok szigeten is meg lehet nezni egy ket dolgot. Mi amikor voltunk nagyon pozitívan csalódtunk , volt francia gyarmat lévén , nagyon kulturált volt , kajak is az arabokhoz kepest ehetoek.
2016. dec. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Sousse varost javasolnam, nagyon szep, onnan mindenfele visznek kirandulni, sivatagi quadozas (ki ne hagyd, eszmeletlen adag adrenalin):) vizi sportok szempontjabol is pazar.pl. En a hannibal palacet szeretem az jo szalloda pont a kozpontban van. Bulik, gyerekeknek vidampark, kikötő is közel van, arra van a zenelő szökőkút is nagyon klassz.Vagy az El mouradi palace is jo :) az egy kicsit lentebb van de taxival pár perc alatt el visznek a tutiba :)) Egyebkent nem soká indulnak a charter gepek aprilis korul. Viszont a kedves 5.valaszolónak üzenném, hogy en utaztam mar nem főszezonban es akkor mivel nincs charter gep, egyenileg szervezed az utad nem irodan keresztul. es mivel sajnos kis hazankbol meg mindig nincs közvetlen jarat vagy Bécsből indulsz (egyebkent joval olcsobb a jegy) vagy itthonrol de akkor minimum egy átszállással számolni kell. Isztambulban altalaban. Utasbiztositast mindenkepp kotni mert nagyon draga az orvosi ellátás ha nincs. Fogorvos pl.horror aron van, sima nátha, gyomorrontás ilyenek fordulnak elő.Van egy orvos aki magyarul beszel mert magyar a felesége :) Dr.Nour Ben Ali a neve. Ez csak, hogy tudd ;) En aprilisban megyek legkozelebb, alig várom. :) Remélem tudtam segíteni, jó utat kívánok.
2017. febr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na most nem tudom pontosan végig olvasni, amit írtál, de a lényeg a biztonság lenne, és ne hari, csak nem vok ma toppon...puszi
2017. márc. 18. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!