Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Igaz, hogy írtják és üldözik...

Igaz, hogy írtják és üldözik a fehéreket Dél-Afrikában?

Figyelt kérdés
Ott sok fehér lakik, de akkor ha utcára se lehet menni, hogy járnak boltba, orvoshoz, suliba...stb.
2017. febr. 18. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%

xDD

Hülyeség.

2017. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
magánhelikopterrel mindenhova
2017. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Legalabb annyira igaz, mint az, hogy itthon meg migrans hordak terrorizaljak Budapestet.
2017. febr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Ez igaz. Már régebben is volt ilyen. A fehéreket elzavarták, kifosztották az üzleteiket.
2017. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Az első válaszolók tekintetét elhomályosítja a politikailag korrekt kultúrharc, melynek alapdogmája, hogy a színes népség kizárólag áldozat lehet.

Egyre kevesebb fehér él ott, mert menekülnek. A fehért farmert kiverik-kiirtják akárhogyan is, de a földet megművelni már büdös a négernek, nem is ért hozzá, nem is akarja:

[link]

[link]

Egyébként meg Dél-Afrikában olyan magas a gyilkosságok száma, mintha háborúban állna az ország:

[link]

Ez maga a fekete néplélek, a fekete "kultúra", ami kell neki, azt ott elveszi, a gyilkosság a napi rutin része. A fehérek elleni gyilkosságokat a rendfenntartás normálisnak tartja, mert ők most "elégtételt vesznek az apartheidért".

És a válogatás nélkül, képzetlen, analfabéta, agresszív muzulmánokat szopkodó Eu is elárulja őket, nem hajlandó tudomást venni a fehérek elleni támadásokról:

[link]

2017. febr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
termeszetesen nem igaz.
2017. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Haromszor jartam meg Del-Afrikat az elmult 4 honapban, ebbol ketszer munkaugyben, tehat nemcsak turistakent.


Ebbol ketszer talalkoztam volt a turisztikai miniszterrel, aki feher ember, afrikaans, megis az ANC tagja (egyebkent az apartheid idejen ot is bebortonoztek, mert segitette a feketeket). De peldaul a titkara indiai, a titkarnoje fekete-afrikai. Az elnok (Jacob Zuma) zulu, az elso tanacsnoka akivel szinten volt szerencsem talalkozni, mauritiusi szarmazasu, indiai.


Tehat ilyen szinten van eleg nagy keveredes.


Namost annyi igaz, hogy pl Johannesburg belvarosaban, vagy Pretoriaban, plane feher emberkent nem igazan ajanlatos setalgatni, mi pl mindenhova taxival mentunk. De az is igaz,hogy rajtunk latszott, hogy nem odavalosiak vagyunk, plusz volt nalunk szamitogep, ilyenek, amit ugye nem igazan kellett, hogy ellopjanak, vagy pisztolyt tartsanak erte a fejunkhoz.


A feher gyerekek is jarnak mindenhova, de autoval. A nagy plazakban meg mindenfele tomeg van, en peldaul ott abszolute biztonsagban ereztem magam (Mall of Africa, Afrik legnagyobb bevasarlokozpontja), sokkal inkabb feltem attol, hogy elveszek, illetve peldaul Sandton negyedben vagy Parkhurstben is siman lehet az utcan setalgatni... (a Magyarorszag-Izland focimeccset pont egy parkhursti kocsmaban neztem, es a vegen az osszes Del-Afrikai, szintol fuggetlenul nekunk drukkolt, a golnal meg meg meg is hivtak egy italra :))). Amugy azok a baratok akivel akkor este voltunk, ok peldaul tok fekete afrikaiak...


Az is igaz, hogy a mai napig a feher emberek tobbsege az elithez tartozik, es villanegyedekben elnek, ahol korben szogesdrot van, a kapunal pedig fegyveres orok. Voltam ilyen villanegyedben (pont az elnoki tanacsadonal, aki amugy epp az elnok szomszedja, tehat az o hazat is lattam) es kiszalltam az autobol (pont az elnoki palota elott) mert nem talaltam a hazat ahova menni kellett, rogton ott voltak az orok kerdezoskodni...


Az is igaz, hogy nagy a tarsadalmi szegmentacio, van egy nagy szegenyreteg aki gettokban el (es nem borszin szerint) ahol aztan tenyleg mimdem atrocitas elofordulhat. Itt az is lehet, hogy jobban tamadjak a fehereket, hiszen az apartheidert megiscsak az o fajtajuk a felelos, es a sebek maig megvannak, de arrol szo sincs, hogy a feherek kulon gettoban lennenek...


Durbanben is voltam, ott is nagyjabol hasonlo a helyzet.

De peldaul Cape Town teljesen biztonsagos a turistaknak is, jomagam pedig turistakent jartam be az eszaki reszt (Graskop, Limpopo, Kruger Park...) ahol aztan szabadon jarhatsz-kelhetsz, sokkal inkabb a vadallatoktol kell felni a parkokban mint az emberektol, soha, semmilyen atrocitas nem ert bennunket...


Szoval nem kell mindent elhinni, amit a media allit :)

2017. febr. 19. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kovi1971 válasza:
Ez nem igaz!!
2017. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aki azt irja nem igaz az hulyesegeket beszel en 17 eves vagyok fiu es 6 6 eves koromtol 13 eves koromig Johannesburg Sandton varosreszeben laktam. A Belvaros (Carlton Center) kornyekere sem szabad bemenni fehernek. Engem egyedul a szuleim sosem engedtek be a belvarosba es jogosan, az iskolaba is jonniuk kellett ertem, amikor bulizni mentem a barataimmal akkoris ok vittek es ok hoztak haza a diszkobol(kicsit koran eret tipus voltam 12-13 evesen). Sandtonban szabadon jarkalhattam, Sandton city plaza- Nelson Mandela square , Meltose arch- Rosebank. Ezek biztonsagos varosreszek. De ha feherkent vegigmennel setalva Hillbrowon biztos hogy nem jonnel ki elve. Johannesburg nagy resze putri, ejszaka bandak jarkalnak engem mar akartak megeroszakolni is fekete ferfiak pedig fiu vagyok! Es ez mem vicc, veszelyes hely figyelni kell minden masodpercben. A telefonodat pedig elo ne vedd az utcan. Nem szidom a feketeket en igazabol a legtobbel jol kijottem az iskolaba is a legtobbjuk normalis es segitokesz kulfoldivel szemben is de vannak koztuk nagyon legalja kegyetlen bunozo gyilkosok foleg Sowetoba, Hillbrowban es a belvarosban
2017. aug. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7: Magam Durban-be készülök, majd írnék Neked pár infóért...
2021. jún. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!