Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Volt már valaki Kenyában...

Volt már valaki Kenyában karácsonykor? Szafarira szeretnék menni, nem a tengerparton punnyadni. Ez a december végi időpont szerencsésnek mondható abból a szempontból, hogy sok állat látható?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 20. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:

A karácsony nem lesz olcsó, erre készülj fel. Viszont az esős évszak addigra elmúlt, kellemes időd lesz.

Szafarin nagyvadat mindig találnak neked, addig úgysem engednek el, amíg legalább egy girhes oroszlánt, valami foltos zebrát és orrszarvút nem mutatnak neked.

De nagy csordavonulásra ne készülj.

2017. ápr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

A nagy csordavonulás mikor zajlik?

2017. ápr. 20. 11:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt az idő, hogy ismerkedj magad a dolgokkal: [link]
2017. ápr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ó, bárcsak ennyire menne az angol, de azért köszi!

Mondjuk egy július szónak lehet hogy jobban örültem volna! :)))

2017. ápr. 20. 15:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Olvass utána kicsit. Karácsony környéke abszolút főszezon, az a legdrágább időszak. Itt egy magyar leírás, bár ez inkább Tanzániára koncentrál (szerintem jobb Kenyánál, én is szeretnék ide eljutni):

[link]

2017. ápr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. ápr. 21. 07:24
 7/7 piterek45 ***** válasza:
A magy csordavonulas marciusban van, Tanzania Serengeti - Massai Mara kozott. Karacsonykor tenyleg a legdragabb meg ujevkor minden, de mar januar vege, februar olcsobb, es marciusbanis lehet talalni olcso csarter repjegyeket. A Tsavo meg Amboseli parkokban is lathatsz azert sok vadat, nem ezrevel de azert latsz a " Big Five " - bol altalaban 4- et garantalnak.
2017. ápr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!