Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Elveszik a repteren?

Elveszik a repteren?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Lehet hulye a kerdes de a gyermekemnek eleg fontos:)

Van egy agyonhasznald pled amirol nem bir leszakadni , keptelen vagyok eleget imatkozni hogy tegye le... es Egyiptomba utazunk hamarosan , eleg rongyos, es felo hogy elveszik ... volt mar valakivel ilyen hogy elvettek egy artatlan dolgot ami akar egy pled?

Mert ha elviszi magaval es a reptren elveszik a joeg tudja majd mit fogok csinalni.. de egyszeruen nem birja itthonhagyni!



2017. júl. 13. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ugyan áruld már el egy plédet mi a faxnak vennének el, robbanóanyag, fegyver, kábítószer? Tényleg hülye kérdés.
2017. júl. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Hol hallottad, hogy elveszik? Melyik kategoriaba esik szerinted azok kozul, amik tiltottak?
2017. júl. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Tisztára mint a Snoopy című rajzfilmben o_O
2017. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy veszik el. Nyugodtan vigyétek.
2017. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Rendben... nem kell igy nekemallni!2 hettel ezelott ismerosieimtol 3 darab cumisuveget vettek el indokolatlanul es egy ugyan ilyen pledet ... csak ezert kerdeztem de elnezest kerek !
2017. júl. 13. 21:17
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt sem hiszem el...
2017. júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A cumisüvegben volt valami? Ami 100 ml-nél több, azt valóban nem engedik tovább.
2017. júl. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 zsoaberdeen válasza:
81%
A plédet, játékot nem veszik el, de a cumisüveget ha van benne cucc, lehet. Nekem is megpróbálták, mert utazáshoz tej volt benne. A pasi az mondta akkor igyak bele hogy nem-e veszélyes és akkor felvihetem. Sztoikus nyugalommal közöltem vele, hogy ez anyatej de ha akarja kóstolja meg, lecsavartam a tetejét és odanyomtam neki. Paprikavörös lett és továbbengedett.
2017. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 zsoaberdeen válasza:
37%
az előző vagyok, tegyétek a kézipoggyászba ne a gyerek kezében legyen a kapunál.
2017. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kézipoggyászba ne tegyél folyadékot, a biztonságiak többször is elismétlik, hogy mindent vegyél ki a csomagból. Ha bennmarad, az kínos kérdésekhez vezethet, ha pedig több a megengedett mennyiségnél, azt minden esetben kidobatják (vagy magadba gyűröd ott az egészet, mert a 100 ml-nél nagyobb flakonba még akkor is beleköt(het)nek, ha csak félig van).

Más kérdés, hogy itt Ferihegyen a biztonsági vizsgálat mostanában sokszor a vicc kategóriát súrolja, volt, aki simán átcsempészte az 1 literes teli palackot, de azért nem erre kéne utazni. Külföldön meg a legtöbb helyen sokkal szigorúbbak a szekusok.

2017. júl. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!