Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mi az animátor munka. Pontosan...

Mi az animátor munka. Pontosan valaki elmondaná miket kellene csinálnom ha jelentkeznék erre a munkára?

Figyelt kérdés
2017. szept. 2. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, pontosan hol leszel. Nagy általánosságban azt mondanám, hogy programszervező, többnyire gyerekeknek. Pl. rendezvényeken az animátorok szervezik a gyerekprogramokat, foglalják le őket, míg a szülők részt vesznek az eseményen.

De animátornak szoktuk hívni a kalandparkokban a játékfelelősöket pl., illetve az összes hasonló "játékfelelős" munkakört az ilyen jellegű cégeknél.

Animátor az is, ha játszóházban dolgozol pultosként/pénztárosként/mindenesként.

2017. szept. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jelenthet sztriptiz tancost is, ami ugye hivatalbol jelent egy csomo tovabbi erotikus szolgaltatast is.
2017. szept. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyiptomban animator munka. Nem tudom hogy pontosan mit kell csinalni😅

Megkerdeztem de nem nagyon adtak valadzt.

2017. szept. 4. 10:48
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyiptomban animator munka. Nem tudom hogy pontosan mit kell csinalni

Megkerdeztem de nem nagyon adtak valaszt.

2017. szept. 4. 10:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, ez ilyen hoteles-tengerparti dolog lesz, ott a vendégek gyerekeit kell lekötnöd, gyerekprogramokkal meg ilyenekkel.

Amit hasonlót hallottam (az horvát volt asszem), az elég gázos volt, totál magára hagyják az embert, oldd meg, ahogy tudod.


Alaposan nézz utána, bár ha nem tudod, mit csinál pontosan, gondolom végzettséged sincs hozzá, nem hiszem, hogy téged választanának.

2017. szept. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!