Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptombol jottem vissza,...

Egyiptombol jottem vissza, mar 1 hete es nem voltam beoltva semmi ellen. De piros pottyok vanna rajtam amik viszketnek nagyon De nincs semmi lazam se semmi mas bajom. Baj lehet?

Figyelt kérdés
Kezdek felni kicsit. Olyan mint egy csipes de semmilyen rovare nem mert elottem jott ki vakarozas kozben a potty! ( baranyhimlom volt anno ugyhoy nem az) Kezdjek aggodni?
2017. szept. 7. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
artatlan bolha csipesek
2017. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

bolhacsípés nem egy hét múlva jön ki! :D Nem lehet napallergia? Nekem egy hét múlva itthon jöttek ki a hátamon kis hólyagok,le is hámlott,pedig nem szoktam se leégni,se hámlani.

Fürödj meg szódabikarbónás vízben,ha nem használ,akkor vegyél gyógyszertárban fertőtlenítő tablettát és azt tedd a vízbe.

2017. szept. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mutatod meg egy orvosnak?
2017. szept. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyiptomi utazás előtt hepatitis A, B, hastífusz, di-per-te-polio oltások vannak. Ezek közül a bőrkiütés tudtommal csak a tífusznak lehet az egyik jele, de akkor sokkal szarabbul lennél. Vagyis jó eséllyel megnyugodhatsz, komoly bajod nincsen. Azért egy orvosnak ajánlatos lenne megmutatni, és legközelebb azért oltasd magad, mert rosszabb dolgokat is összeszedhetsz.
2017. szept. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!