Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptom 2 és 4 éves gyerekekk...

Egyiptom 2 és 4 éves gyerekekkel nem veszélyes?

Figyelt kérdés
2017. okt. 28. 15:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
12%
Országon belül sem mozognék 7 év alatti gyerekekkel , egy másik kontinense a perzselő melegbe fertőzésveszélynek kitéve , romokba homokos kietlen tájra fárasztó utakra senkit sem vinnék . Európa tele van kényelmes szép élhető helyekkel .
2017. okt. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igaz,koszonom😊
2017. okt. 28. 16:24
 3/21 anonim ***** válasza:
40%

dehogy veszélyes

az üdülőterületek szuperbiztonságosak

2017. okt. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Mivel felnőttek számára is esélyes, hogy az ideje egy jó részét majd -valamilyen fertőzés miatt- a mellékhelyiségben tölti, kisgyereket semmiképpen sem vinné oda.

[link]

2017. okt. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Meggondolnám!

[link]

2017. okt. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
Én sokat járok Egyiptomba, de kisgyerekkel nem ajánlom - ahogy írták a fertőzésveszély miatt. Várd meg, míg legalább 8-10 évesek lesznek, akkor már nagyon fogják élvezni.
2017. okt. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
47%

Jaj, istemem.

Itt mindenki, aki utazni akar, akkor ezt írja ki. Vagy ha felnőtt akkor utazni, akkor rongyrázó, ha fiatal, akkor a szülein élősködik...

Miért ne mehetnél gyerekekkel? A szállodákban nem igen kell tartani a fertőzésveszélytől. Palackos vizet kell inni stb.

Az üdülőhelyek nem veszélyesebbek, ilyen terrorizmus szempontjából, mert szerintem erre voltál kíváncsi.

Jó utat! Nehogy lebeszéljenek.

2017. okt. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%

Utolsó!

Kérlek bocsássál meg nekünk világutazóknak, hogy nem a neked -mint agresszív szobaturistának- megfelelő választ adtunk.

Mea culpa, mea maxima culpa.

2017. okt. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
#7, neked milyen trópusi országról vannak tapasztalataid? Mert én voltam egy párban, Egyiptomban sokszor. És volt olyan, hogy minden óvintézkedés ellenére két napig ültem a wc-n, közben a kagylóba hánytam. Egy kisgyereket pedig pláne nem lehet rákényszeríteni, hogy fokozottan figyeljen a higiéniára. Az üdülővárosok is tele vannak pl. beteg kóbor állatokkal, elég, ha csak elesik a gyerek az utcán és a porból összeszedhet fertőzést.
2017. okt. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
85%

7-es Eddig 4-szer voltam Egyiptomban, azért bátorkodtam válaszolni.

Na de megyek tovább, "szobaturistáskodni".

2017. okt. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!