Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Marokkó Marrakesh utazással...

Cerelmem17 kérdése:

Marokkó Marrakesh utazással kapcsolatos kérdesek. Olyan személyek válaszát várom aki volt már Marrákeshben. Úgy tudom pénzváltás egységes,1 marokkói dirham hány ft? Mennyibe került a transzfer?

Figyelt kérdés
Milyen árak vannak? (Boltok, éttermek),25 fokot ír az iďőjárás, rövid nadrág a barátnőm részéről viselhető-e?Olvastam hogy mindenkinek tetszik a város, de a piacokon vagy bárhol kéregetnek, erőszakosok az árusok. Ki hogyan rázta le őket? Van e valami arab szó, ha úgy mondom nekik, hogy nem kérem stb, hogy békén hagyjanak. Köszi

2018. jan. 2. 22:13
 1/2 D. Brasco ***** válasza:

Fonteikusan írva :lá sukrán (nem köszönöm)

Az árakkal kapcsolatban :numbeo.com

2018. jan. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Általában a muszlim országokról, mert Marokkóban még nem voltam:

Bár már nem annyira szigorúak a vallási előírások, főleg turistás helyeken, azért a térdet, vállakat legalább illik takarni, szóval rövidnadrágot ne.

A "Le, sukran" = nem, köszönöm mellett nézd levegőnek az illetőt, haladj tovább, amíg fennmarad a kontaktus, nyomulni fog. Végszükség esetén "Halasz", ami nagyjából azt jelenti menj a a francba.

2018. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!